مسابقات کشوری بدمینتون در میاندورود درحال برگزاری است

 
نسیم ورزش: رئیس هیئت بدمینتون میاندورود از برپایی مسابقات کشوری بدمینتون در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: نخستین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگ‌سالان با عنوان یادواره شهیده «سید طاهره هاشمی انجپلی»، از ۱۰ شهریورماه در شهرستان میاندورود شروع شده و تا ۱۲ شهریورماه ادامه دارد.

میلاد قادری افزود: در این مسابقات، بدمینتو‌ن‌بازان ۱۳ استان کشور در دو قسمت یک‌نفره و دونفره برابر هم رقابت می‌کنند.
رئیس هیئت بدمینتون میاندورود با بیان اینکه برگزاری این رقابت‌ها مرحله نخست انتخابی تیم ملی نیز محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: برترین‌های این دوره از مسابقات به اردوی آماده‌سازی تیم ملی معرفی می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه تلاش ما بر این است که میزبانی مناسبی برای نخستین مرحله مسابقات کشوری بدمینتون، تصریح کرد: شهرستان میاندورود از ظرفیت‌های مناسب ورزشی در حوزه‌های مختلف برخوردار است و برگزاری این مسابقات می‌تواند به شکوفایی ورزش این منطقه کمک کند.

قادری با اشاره به اینکه ورزش شهرستان میاندورود نیازمند توجه ویژه است، ادامه داد: نیروی جوان و فعال در این شهرستان، نقطه قوتی برای شکوفایی ورزش و همچنین لحاظ امکانات بیشتر است.

وی در پایان با بیان اینکه با هماهنگی‌های انجام شده روز جمعه ۱۳ شهریور ساعت هشت صبح مسابقات بدمینتون در رده آقایان در سطح مازندران و به میزبانی شهرستان میاندورود برگزار می‌شود، گفت: میزبانی شایسته این مسابقات، فرصت برگزاری مسابقات در سطح بالاتر را برای این شهرستان فراهم می‌کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو