برگزاری مسابقات کاراته المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در بابلسر

نسیم ورزش : رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: اولین دوره مسابقات کاراته المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می شود.
مسابقات کاراته المپیاد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ یاسر ابراهیم زاده افزود: این پیکارها جنبه انتخابی تیم ملی را دارد و کاراته کاها از سراسر کشور در بخش کمیته انفرادی و رده های سنی مختلف به مدت دو روز  از  ۱۰ تا ۱۱ آبان در سالن سرداران شهید نوبخت بابلسر به مصاف هم می روند.
 
رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر اظهار داشت: المپیاد کشوری استعدادهای برتر ورزشی با شعار ورزش دوستی و آینده بهتر و بهره مندی از ظرفیت های حداکثری با هدف کشف، جذب و پرورش استعدادهای ورزشی، پشتوانه سازی و کمک به تقویت تیم های ملی و توسعه فرهنگ ورزش قهرمانی و مدال آوری و حضور مقتدرانه در بازی‌های المپیک ۲۰۲۲ برگزار می شود.
 
وی با بیان اینکه شهرستان بابلسر در سال جاری تاکنون ۳۹ بار میزبان دوره مسابقات کشوری در رشته های مختلف ورزشی بوده است، خاطرنشان کرد: بابلسر تا پیش از برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد کاراته استعداد های برتر ورزش کشور، شش بار در رده های سنی و سبک های مختلف پذیرای کاراته کاهای سراسر کشور بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو