مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور در ساری شروع شد+تصاویر

 

نسیم ورزش: مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاههای کشور روز جمعه در ساری آغاز شد.

 

این مسابقات در سه رشته فیزیک ، بادی کلاسیک و پرورش اندام و سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان به مدت دو روز برگزار می شود .
رئیس هیات پرورش اندام مازندران در حاشیه آغاز این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت که در این دوره از مسابقات ۳۰۰ ورزشکار از ۲۰ استان کشور شرکت دارند .
علی درویش متولی افزود : برنامه قد و وزن کشی مسابقات در مجتمع ورزشی امام رضا (ع) ساری برگزار شد و مسابقات در سالن سیدرسول حسینی این شهر پیگیری می شود .
وی گفت : امروز ابتدا رقابت های فیزیک در پنج دسته قدی ۱۷۲، ۱۷۵، ۱۷۸، ۱۸۱ و +۱۸۱ سانتی متر برگزار و پیکارهای پرورش اندام جوانان نیز در وزن ۷۵ و به اضافه ۷۵ کیلوگرم پیگیری می شود.
وی افزود : رقابت های پیشکسوتان هم امروز در چهار وزن ۷۰ ، ۸۰ ، ۹۰ و به اضافه ۹۰ پیگیری خواهد شد و در رشته بادی کلاسیک هم ورزشکاران پنج دسته قدی ۱۶۸، ۱۷۱، ۱۷۵، ۱۸۰ و +۱۸۰ سانتی متر به مصاف یکدیگر می روند.
درویش متولی گفت : فردا شنبه و در آخرین روز این مسابقات قهرمانان رشته پرورش اندام رده سنی بزرگسالان در وزن های ۵۵ ، ۶۰ ، ۶۵ ، ۷۰ ، ۷۵ ، ۸۰ ، ۸۵ ، ۹۰ ، ۹۵ ، ۱۰۰ و به اضافه ۱۰۰ کیلو گرم با هم رقابت می کنند تا نفرات برتر مشخص شوند .

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *