مسابقات ورزشی کاپ آزاد تک‌لیفت مازندران پایان یافت

 

نسیم ورزش: مسابقات ورزشی کاپ آزاد تک‌لیفت مازندران با معرفی نفرات برتر در شش دسته به کار خود پایان داد.

وزنه برداری

مسابقات ورزشی کاپ آزاد تک‌لیفت مازندران شب گذشته با معرفی نفرات برتر پایان یافت. این مسابقات به مدت یک روز در مجتمع ورزشی خورشید آسمان برگزار شد که برترین‌های رشته بدن‌سازی مازندران در شش دسته ۶۶ کیلوگرم، ۷۴ کیلوگرم، ۸۳ کیلوگرم، ۹۳ کیلوگرم، ۱۰۵ کیلوگرم و ۱۲۰ کیلوگرم با هم به رقابت پرداختند.

مسئول برگزاری رقابت‌های ورزشی کاپ آزاد تک‌لیفت مازندران در حاشیه برگزاری مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت سال‌روز ولادت پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت برگزار شد.

محمدرضا فدایی افزود: در این رقابت‌ها ۴۰ ورزشکار از شهرهای آمل، محمودآباد، بابلسر و نور با هم به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه فراخوان برگزاری مسابقات در بین همه شهرهای مازندران توزیع شد، گفت: به برترین‌های این دوره از مسابقات جوایز نقدی به همراه حکم قهرمانی از سوی هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام این شهرستان اهدا شد.

با پایان رقابت‌های ورزشی کاپ آزاد تک‌لیفت مازندران در دسته ۶۶ کیلوگرم علی مختاری، پرویز ابراهیمی‌نسب و بنیامین عباسی هر سه از آمل رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در دسته ۷۴ کیلوگرم علی‌اکبر دانشگر و رضا موسوی به ترتیب قهرمان و نایب‌قهرمان شدند و مهدی محسنی از آمل و محمد حسن‌زاده از محمودآباد رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند.

محمد شعبانی از شهرستان آمل در دسته ۹۳ کیلوگرم به قهرمانی رسید، سامان پژوهشی از آمل دوم شده و محمدامین حسینی از محمودآباد سوم شد.

عزیز وکایی عنوان‌دار قهرمانی مسابقات بدن‌سازی از محمودآباد در دسته ۱۰۵ کیلوگرم به رتبه نخست رسید، سید وحید حسینی از آمل و ولی‌الله محمدپور از محمودآباد به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دسته ۱۲۰ کیلوگرم محمدمهدی دهقان از محمودآباد، محمد نارنجی از آمل و مهدی خسروشاهی از بابلسر به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

عباس سیفی‌مقدم، سید محمدامین معنوی و مهدی کاوه هم از عوامل برگزاری مسابقات بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *