مسابقات ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای پیام نور کشور در ساری آغاز شد

نسیم ورزش : مسابقات ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای پیام نور کشور از دوشنبه شب با شرکت یکهزار و ۱۰۰ دانشجو در ساری آغاز شد.

 

مسابقات ورزشی دانشجویان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، در این مسابقات تیم های دانشجویی از ۵۲۲ مرکز حضور دارند و در هفت رشته شنا ، فوتسال ، تکواندو ، کاراته ، بسکتبال ، والیبال و ووشو با هم رقابت می کنند .
سرپست دانشگاه پیام نور مازندران هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را ایجاد فضای سالم رقابتی و تحقق
‘ ورزش ، نشاط و تندرستی ‘ اعلام کرد.
اسدالله دیوسالار گفت که این مسابقات تا سی ام بهمن ادامه دارد .
مراسم افتتاحیه این مسابقات در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار شد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این مراسم گفت : گرد هم آوردن بیش از یکهزار ورزشکار از ۵۲۰ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در این مسابقات ،نشان دهنده درایت دولت است.
علیرضا یونسی به نقش مازندران درحوزه ورزش قهرمانی اشاره کرد و افزود : ورزشکاران مازندرانی در عرصه های بین المللی و المپیکی به خوبی درخشیده اند.
وی گفت : مازندران در حوزه ورزش قهرمانی هر یک روز ، یک مدال برای ایران اسلامی کسب کرده است و ۳۸ درصد مدال در المپیک ریو را مازندرانی ها به خانه آوردند .
یونسی با اشاره به اینکه دانشجویان سرمایه های عظیم ملت ما هستند ، افزود : جسم انسان نیازمند سلامتی و مراقبت است که با ورزش، می توان سلامتی را به دست آورد.
وی با بیان اینکه ملتی شاداب است که جسم و روح بالنده و سالم داشته باشند ، گفت : وقتی به عرصه ورزش وارد می شوید ضمن سلامتی جسم، از پاکی روح هم برخوردار می شوید.
دانشگاه پیام نور در ۱۸ شهرستان مازندران فعالیت داردو ۲۲ هزار دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در این واحدهای دانشگاهی تحصیل می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو