مسابقات والیبال ساحلی مازندران با قهرمانی تیم نور در رامسر پایان یافت

 

نسیم ورزش: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان مازندران  با قهرمانی تیم والیبال ساحلی ‘ مازیار’ شهرستان نور در رامسر پایان یافت.

 

رییس هیات والیبال رامسر در پایان این دوره از مسابقات در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: در این دوره از مسابقات ۱۷ تیم از سراسر استان مازندران شرکت داشتند.
عبدالرحمن حلاجیان افزود: در این دوره از مسابقات در مجموع ۲۸ دیدار بین تیم های شرکت کننده برگزار شد.
وی افزود: در مسابقه فینال که بین دو تیم مازیار نور و هیات والیبال نوشهر برگزار شد تیم والیبال مازیار نور توانست با نتیجه دو بر صفر بر حریف خود به پیروزی برسد و به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات انتخاب شود.
رئیس هیات والیبال رامسر ادامه داد :در مسابقه رده بندی نیز دو تیم باشگاه اوج رامسر و آسفالت هزارچم تنکابن به مصاف هم رفته بودند که تیم باشگاه اوج رامسر با برتری دو بر صفر به مقام سوم این دوره از رقابت ها دست یافت.
این مسابقات در دو زمین پلاژ ساحلی صدف رامسر و با استقبال بسیارخوب تماشاگران به مدت دو روز برگزارشد.
به گفته حلاجیان، این دوره از مسابقات به منظور امادگی شرکت تیم ها در مسابقات کشوری برگزار شد.
مسابقات قهرمانی کشوری قرار است نهم خرداد در شهر آق قلا در استان گلستان برگزار شود. وی ابراز رضایت مسئولان هیات والیبال از میزبانی خوب رامسر خبر داد گفت: قرار است در صورت موافقت فدراسیون ، پس از ماه مبارک رمضان امسال نیز یکی از مسابقات والیبال ساحلی کشور در رامسر برگزار شود.
به گفته وی، سالی چندین مسابقات کشوری والیبال ساحلی در نقاط مختلف کشور برگزار می شود. وی گفت: ۱۰ داور در رده کشوری این دوره از مسابقات را قضاوت می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *