مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در مازندران برگزار می شود

نسیم ورزش: رییس هیات والیبال مازندران گفت:  مسابقات والیبال ساحلی آزاد بزرگسالان کشور از ۲۴ خردادماه به مدت سه روز در ساحل شهرستان نور در غرب مازندران برگزار خواهد شد.

والیبال-ساحلی2

میلاد تقوی با بیان اینکه تیم های متقاضی برای حضور در این رقابت ها تا ۲۲ خردادماه فرصت دارند تا آمادگی خود برای حضور در مسابقات را به صورت کتبی به سازمان ساحلی فدراسیون والیبال اعلام کنند، تصریح کرد: مراسم قرعه کشی این رقابت ها ۲۳ خردادماه در محل برگزاری مسابقات انجام می شود.

رییس هیات والیبال مازندران  ادامه داد: حدود ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی نیز برای هشت تیم برتر این مسابقات در نظر گرفته شده که در روز پایانی مسابقات اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نخستین دوره مسابقات لیگ والیبال ساحلی مازندران هم امسال راه اندازی و مسابقات آن به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد، تصریح کرد: نخستین دوره این مسابقات با حضور هشت تیم در مجموعه ورزشی خورشید آسمان آمل برگزار شد ودر نهایت تیم دانشگاه آزاد واحد نور’الف’ قهرمان شد.

رییس هیات والیبال مازندران یادآورشد: این استان با داربودن امکانات ساحل دربیشتر شهرها و علاقمندان بی شمار در رشته والیبال می تواند به یکی از پایگاه های مهم والیبال ساحلی در کشور تبدیل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *