مسابقات لیگ دسته دو بدمینتون بانوان کشور در مازندران آغاز شد

 

نسیم ورزش: مسابقات لیگ دسته دو بدمینتون بانوان باشگاه های کشور از در مازندران آغاز شد تا در پایان تیم های صعود کننده به لیگ دسته یک مشخص شود .

رییس هیات بدمینتون مازندران گفت : در این مسابقات ۱۲ تیم هندبال از استان های تهران ، مازندران ، فارس ، همدان ، قزوین ، خراسان رضوی و اصفهان حضور دارند و در سالن ورزشی امام رضا (ع) تنکابن با هم رقابت می کنند .
مهدی امیر فخریان ادامه داد : تیم ها بصورت تک حذفی دراین مسابقات باهم رقابت می کنند و دو تیم برتر به لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور صعود می کنند .
وی گفت که مازندران برای نخستین بار در رقابت های لیگ دسته دو بدمینتون بانوان کشور شرکت می کند و دو تیم مازنی دراین لیگ حضور دارند.
به گفته رییس هیات بدمینتون مازندران موسسه آرمان ساری و هیات بدمینتون تنکابن دو تیم مازندرانی شرکت کننده دراین رقابت ها هستند .
وی ادامه داد : این دو تیم با استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی و جوان مازندرانی می تواند یکی از شانس های کسب عنوان های برتر در لیگ دسته دو بدمینتون کشور باشد .
تاکنون تیمی از مازندران به عنوان نماینده بدمینتون بانوان این استان در لیگ های برتر ، دسته یک و یا دسته دو کشور حضور نداشته است .
در سال های اخیر هیات بدمینتون آمل ، شهروند ساری و کلوای ساری به عنوان نمایندگان مازندران در لیگ های برتر و دسته یک بدمینتون کشور در بخش مردان بودند .
یکهزار و ۲۶۰ ورزشکار در ۲۱ هیات بدمینتون شهرستان های مازندران فعالیت می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *