مسابقات قهرمانی آسیا در بخش پومسه و کیوروگی”هوشیمینه” ویتنام برگزار می‌شود

۷نسیم ورزش:مسابقات قهرمانی آسیا در بخش پومسه و کیوروگی”هوشیمینه” ویتنام برگزار می‌شود.  روز مانده به رقابتهای قهرمانی آسیا و حضور ۷ نماینده از تکواندو مازندران در این پیکارها

تکواندو

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، مسابقات قهرمانی آسیا در بخش پومسه و کیوروگی در دو گروه مردان و زنان به میزبانی “هوشیمینه” ویتنام برگزار می‌شود.

این مسابقات از سوم خرداد در قمست پومسه، پاراتکواندو و پنجم خرداد ماه در بخش کیوروگی باحضور نامداران و رنکینگ داران برتر پیگیری میشود.

تکواندو مازندران پای ثابت رقابتهای مهم و برون مرزی کشور این بار با ۷ سهمیه در این پیکارها حضور پیدا میکند.

فرزان عاشورزاه (۵۸-کیلوگرم) و زهرا پوراسماعیل(۷۳+ کیلوگرم) نمایندگان استان در بخش کیوروگی، هدایت آریانفر در بخش پومسه (استاندارد) و احمد نریمانی (وزن ۷۵+ کیلوگرم -K42) در ترکیب اصلی تیم پاراتکواندو کشورمان قرار دارند.

همچنین حمیدرضا هادیان (وزن ۵۸- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، احمد محمدی (وزن ۸۷- کیلوگرم) هوگوپوشانی هستند که در نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۷ به میزبانی ازبکستان موفق به کسب مدال شدند نیز می توانند در این رقابت‌ها در بخش کیوروگی شرکت کنند.

این تکواندوکاران اگر در ترکیب تیم قرار نگیرند تنها جواز حضور در مسابقات را دارند و امتیاز آنها در رنکینگ محاسبه خواهد شد اما در مجموع امتیازات تیمی قرار نمی‌گیرد که تکواندو کشورمان در این بخش نیز نمایندگانی خارج از ترکیب ۶ نفره (از ۸ وزن) خود دارد.

گفتنی است؛ در دور قبل رقابتهای آسیایی ابوالفضل یعقوبی، هدایت آریانفر، مصطفی سیدی و احمد نریمانی ۴ نماینده مازنی بودند که ۴ مدال نقره بدست آوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو