مسابقات قهرمانی آسیا ؛ صعود تیم هندبال جوانان ایران به مرحله یک هشتم نهایی

نسیم ورزش : تیم هندبال جوانان ایران با برتری پرگل برابر یمن در دومین بازی خود در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا ، صعود خود به جمع هشت تیم را قطعی کرد.

مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم ملی هندبال جوانان کشورمان در دومین دیدار خود روز گذشته (سه شنبه) در عمان به مصاف تیم یمن رفت که در این دیدار توانست با نتیجه ۴۹ بر ۱۹ تیم یمن را از پیش رو بردارد.
به این ترتیب تیم هندبال جوانان ایران با ۲ برد صعود خود را به جمع هشت تیم برتر این دیدارها قطعی کرد. تیم ایران روز گذشته در اولین مسابقه مرحله گروهی برابر هند با نتیجه ۴۸ بر ۱۷ پیروز شده بود.
با احتساب گل های زده و خورده، جوانان کشورمان ۹۷ گل در ۲ بازی به ثمر رسانده اند؛ تیم عمان، میزبان بازی ها نیز در ۲ بازی خود ۷۴ گل و ۲ پیروزی دارد و بدون احتساب بازی فردا تیم ایران در حال حاضر صدرنشین گروه چهارم است.
تیم عمان امروز برابر هند با نتیجه ۳۸ بر ۳۷ و روز گذشته برابر یمن با نتیجه ۳۶ بر ۲۸ پیروز شده بود.
شانزدهمین دوره مسابقات هندبال جوانان آسیا از روز دوشنبه در شهر «صلاح» کشور عمان آغاز شده که در این مسابقات ۱۵ تیم در چهار گروه با یکدیگر به رقابت می پردازند.
تیم جوانان کشورمان نیز در گروه چهارم مسابقات با تیم های عمان، هند و یمن هم گروه است و سرمربیگری تیم ایران بر عهده مهدی رهبری است.
شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ عمان به عنوان انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نیز محسوب می شود. مسابقات جوانان آسیا تا ۸ مرداد ماه در عمان برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو