مسابقات قایقرانی رفتینگ با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد

نسیم ورزش: مسابقات قایقرانی رفتینگ (آبهای خروشان) قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

قایقرانی رفتینگ

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، مسئول کمیته رفیتنگ فدراسیون قایقرانی کشور گفت : در پایان رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، در بخش مردان تیم های اصفهان با ۲۸۰ امتیاز، مرزبانی ناجا الف با ۲۷۲، چهار محال بختیاری با ۲۴۳، مازندران ج ۲۴۰ و مرزبانی ناجا ب با ۲۰۳ امتیاز در مجموع ۲ روز مسابقه در چهار رشته به ترتیب رتبه اول تا پنجم را کسب کردند.
سید ایمان شفیع اف افزود : در بخش زنان نیز تیم اصفهان با ۳۰۰ امتیاز اول شد ، تیم کرمانشاه با ۲۷۰ به مقام دوم رسید و گیلان هم با ۲۴۰ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد .
وی ادامه داد : در این دوره ۱۰ تیم متشکل از ۶۵ قایقران از استان های اصفهان، مازندران، گیلان، چهار محال و بختیاری، همدان، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و مرزبانی ناجا در دریاچه بهشت مرزن آباد در مسیر رودخانه چالوس با هم رقابت کردند.
شفیع اف گفت : این مسابقات در چهار رشته سرعت ، ۲ به ۲(RX)، نمایشی (اسلالوم) و ماراتن و در ۲ بخش مردان و زنان در رده های بزرگسالان برگزار شد.
مسئول کمیته رفیتنگ فدراسیون قایقرانی کشور افزود : تیم های منتخب هر رشته در ۲ بخش مردان و زنان در اردوی آمادگی مسابقات جهانی که از ششم خرداد در کنار رودخانه ارمند چهار محال و بختیاری برگزار می شود ، شرکت می کنند.
مسابقات جهانی قایقرانی رفتینگ دوم تیر ماه امسال در صربستان برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو