مسابقات فوتسال آرامستان های کشور در آمل آغاز شد

نسیم ورزش: پنجمین دوره مسابقات فوتسال سازمان های آرامستان های سراسر کشور جام فجر و گرامیداشت شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن آمل روز جمعه به میزبانی سازمان آرامستان شهرداری این آغاز شد.

 

در این رقابت ها ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی تا روز دوشنبه ۲۶ بهمن با هم رقابت می کنند. در روز نخست این مسابقات که با برگزاری چهار مسابقه پیگیری شد ، از گروه یک تیم سازمان آرامستان شهرداری آمل میزبان مسابقات در نخستین گام با نتیجه ۴ بر یک مغلوب تیم قزوین شد و تیم ساری هم با نتیجه ۵ بر یک تیم کرج را شکست داد.
تیم سازمان آرامستان شهرداری اردبیل نیز از گروه دوم این مسابقات با نتیجه پرگل ۸ بر یک تیم تهران را درهم کوبید و تیم مشهد با نتیجه یک بر صفر از سد تیم تربت حیدریه گذشت.
تیم های سازمان آرامستان شهرداری آمل ، کرج، قم ، ساری و قزوین در گروه یک این مسابقات حضور دارند و در گروه دوم تیم های مشهد ، اردبیل، سبزوار، تهران وتربیت حیدریه باهم رقابت می کنند.
به گفته ‘ علی محمد مقدس’ مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل، آیین اختتامیه این مسابقات روز دوشنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن ورزشی غدیر شهرداری آمل با حضور مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *