مسابقات شطرنج پیشکسوتان کشور انتخابی تیم ملی در رامسر پایان یافت

 

نسیم ورزش: مسابقات قهرمانی شطرنج پیشکسوتان کشور  با معرفی نفرات برتر در هتل ملکشاه روستای چالکرود رامسر به کار خود پایان داد.

 

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون شطرنج کشور در پایان این رقابت ها به خبرنگا ایرنا گفت : این مسابقات در دو رده سنی ۵۰ تا ۶۵ سال با حضور ۸۶ نفر و رده سنی ۶۵ سال به بالا با شرکت ۴۰ نفر از ۱۶ استان کشور برگزار شد.
سیدمحمدعلی سادات منصوری افزود : در بین شرکت کنندگان سه نفر استاد فیده و فدراسیون جهانی و ۶۰ نفر درجه بین المللی داشتند.
وی با بیان اینکه نفرات برتر این دوره از رقابت ها به مسابقات قهرمانی آسیا که در نیمه دوم امسال در میانمار برگزار می شود اعزام می شوند، اظهارداشت : ۶ داور شامل یک سردارور و ۵ داور این رقابت ها را قضاوت کردند.
او افزود : در رده سنی ۵۰ تا ۶۵ سال در مجموع ۲۴۸ بازی و در رده سنی بالای ۶۵ سال ۱۱۵ بازی طی هفت دوره برگزارشد که در رده سنی ۵۰ تا ۶۵ سال استاد بین المللی شاهین مهندسی از تهران قهرمان شد ، محمدرضا رودباری از فارس به مقام نائب قهرمانی رسید و حسن جوینده از گیلان نیز رتبه سوم را به دست آورد.
وی گفت که در رده سنی بالای ۶۵ سال نیز محمد ابراهیم امیری فر از گلستان به مقام قهرمانی رسید ، میرمحمود علوی از مازندران نائب قهرمانی را از آن خود کرد و محمدرضا ترابی از تبریز در رده سوم قرار گرفت. سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مهدی محمدی از ساری بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *