مسابقات زیرگروه والیبال کشور درمازندران آغاز شد

 

نسیم ورزش: مسابقات والیبال زیرگروه مردان باشگاه های کشور از عصرچهارشنبه به میزبانی شهرستان ساحلی فریدونکنار استان مازندران آغاز شد.

در مرحله رفت این رقابتها که  با برگزاری دومسابقه درسالن ورزشی شهدای شهرستان فریدونکنار آغاز شد، تیم نکا مازندران با نتیجه ۳بریک تیم شهیدطالعی بابلسر را شکست داد و برای حریفان این گروه خط ونشان کشید.
تیم نکا دراین دیدار در گیم های اول، دوم وچهارم وبا امتیازهای (۲۵ بر ۲۲ ) ، ( ۲۶ بر ۲۴ ) (۲۵ بر ۱۸ ) برابر تیم بابلسر صاحب برتری شد وتنها در گیم سوم این مسابقه نتیجه را با امتیاز( ۲۵ بر ۲۰) به حریف خود واگذار کرد.
در دیگر دیدار برگزار شده روز نخست این مسابقات، تیم آریا تنکابن هم با نتیجه مشابه ۳ بر یک تیم میدان آق قلا استان گلستان را شکست داد تا نمایندگان مازندران در روز نخست پیروز باشند.
تیم بازرگانان فریدونکنار درنخستین روز این مسابقات با قرعه استراحت مواجه شد.
در روز دوم این مسابقات ازساعت ۱۵عصرپنجشنبه در بازی نخست تیم نکا مازندران با میدان آق قلا دیدار می کند و تیم بازرگانان فریدونکنار درنخستین مسابقه خود دراین مسابقات میزبان تیم آریاتنکابن دیگر نماینده مازندران دراین مسابقات است.
درمسابقات والیبال زیرگروه مردان باشگاه های کشور ۵ تیم آکادمی نکا مازندران، میدان آق قلا، آریا تنکابن، بازرگانان فریدونکنار وشهیدطالعی بابلسر به مدت ۵ روز در به میزبانی هیات والیبال وبازرگانان فریدونکنار با هم رقابت می کنند.
مسابقات والیبال زیرگروه مردان باشگاه های کشور درسال جاری درمجموع با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار می شود که مسابقات گروه دوم همزمان در اراک برگزار می شود.
درمجموع بازیهای رفت وبرگشت دو تیم اول ودوم هرگروه به مرحله نیمه نهایی صعود ودرنهایت دو تیم به لیگ های بالاتر کشوری صعود خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *