مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه آزاد کشور آغاز شد

نسیم ورزش: مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از امروز کار خود را در دانشگاه آزاد قائم‌شهر آغاز کرد.index

 مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از امروز کار خود را در مازندران آغاز کرد و این مسابقات در واحد دانشگاهی قائم‌شهر انجام می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد قائم‌شهر در حاشیه این رویداد ورزشی با اشاره به اینکه بعد از مراسم قرعه‌کشی براساس جدول زمان‌بندی، رقابت‌ها آغاز شد، گفت: این مسابقات در بخش خواهران بوده که در آن ۱۱۷ ورزشکار از ۲۰ استان کشور با هم رقابت می‌کنند.

علیرضا محمودپور تصریح کرد: تیم‌های کرمان و ایلام، مرکزی و سمنان، آذربایجان‌شرقی و قزوین، مازندران و تهران، کرمانشاه و آذربایجان‌غربی در روی شش میز به مصاف هم رفتند.

وی ادامه داد: در ادامه هم استان‌های اصفهان و کردستان، لرستان و خراسان‌رضوی، خوزستان و ایلام، همدان و سمنان، فارس و قزوین، گیلان و تهران در شش میز مصاف دادند.

محمودپور در پایان گفت: در حاشیه رقابت‌ها در اوقات فراغت بازیکنان مسابقه رشته دارت با حضور ورزشکاران خواهر برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *