آغاز مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد در بهشهر

نسیم ورزش : چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی کشتی جام شهید هاشمی نژاد با حضور چهار تیم خارجی و ۱۸ تین داخلی در بهشهر آغاز شد.

 

مسابقات بین المللی جام شهید هاشمی نژاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد جعفری رئیس هیئت کشتی بهشهر صبح چهارشنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات  اظهار داشت: این مسابقات از ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه و به مدت دو روز در روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن‌ماه در سالن شهید هاشمی نژاد برگزار می شودو در روز اول ۱۷۱ کشتی‌گیر باهم رقابت می‌کنند.

 شهرام جعفری افزود: حضور چهار تیم خارجی ارمنستان، داغستان، گرجستان و آرژانتین و ۱۸ تیم داخلی برای این مسابقات بیانگر سطح بالای این مسابقات است.

وی تصریح کرد: پایان وزن‌کشی چهار وزن اول جام چهاردهم انجام‌شده و در روز اول در وزن ۵۰ کیلوگرم ۲۵ نفر، در وزن ۶۰ کیلوگرم ۵۳ نفر، در وزن ۷۴ کیلوگرم ۶۸ نفر، در وزن ۹۶ کیلوگرم ۲۶ نفر و درمجموع ۱۷۱ نفر برای رقابت به روی تشک می‌روند.

این مسئول گفت: این مسابقات بر روی سه تشک برگزار و ۴۰ داور برتر کشوری این مسابقات را قضاوت می‌کنند.

 جعفری، برآورد هزینه برگزاری این مسابقات را ۲۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: سال گذشته این مسابقات با هزینه ۱۹۰ میلیون تومان برگزار شد.

رییس هیئت کشتی بهشهر در مورد جوایز این دوره از مسابقات گفت: جوایز نفرات اول تا سوم برای تیم‌های خارجی به ترتیب ۵۰۰، ۳۰۰ و ۱۵۰ دلار در نظر گرفته‌شده است که معادل این مبلغ هم به تیم‌های داخلی اهدا می‌شود.

چهاردهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد بهشهر، روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر در حال برگزاری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *