مسابقات بدمینتون نونهالان پسر کشور در ساری آغاز شد

مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان پسر رده سنی ۸ تا ۱۲ سال کشور به میزبانی هیات بدمینتون مازندران روز پنجشنبه در ساری آغاز شد.

مسابقات بدمینتون نونهالان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس هیات بدمینتون مازندران در حاشیه آغاز این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت که در این رقابت های ۲ روزه حدود ۱۸۰ بدمینتون باز از ۲۶ استان کشور در آکادمی بدمینتون سالن ورزشی حجاب ساری با هم رقابت می کنند .
مهدی امیرفخریان افزود : مسابقات در ۲ بخش انفرادی و تیمی برگزار می شود و به نام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شهدای مدافع حرم مازندران نامگذاری شده است.
وی ادامه داد : این مسابقات جنبه انتخابی تیم ملی دارد و ۱۰ نفر برتر از سوی کمیته فنی فدراسیون بدمینتون به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت خواهند شد.
** برگزاری همزمان کلاس داوری
رئیس هیات بدمینتون مازندران همچنین از برگزاری دوره آموزشی ارتقاء داوری از درجه ۳ به ۲ کشوری به میزبانی این هیات در ساری خبر داد.
وی گفت که این دوره با حضور ۲۰ داور از سراسر کشور و زیر نظر ابوالفضل مهاجر ، مدرس فدراسیون جهانی همزمان با برگزاری مسابقات بدمینتون نونهالان کشور در ساری برگزار می شود.
امیرفخریان یادآورشد: در این دوره از مسابقات زکی زاده دبیرفدراسیون و مهاجر مشاور عالی رئیس فدراسیون بدمینتون در ساری حضور خواهند یافت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *