مسابقات بدمینتون دختران قهرمانی کشور با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد

 

نسیم ورزش: مسابقات بدمینتون رنکینگ بانوان کشور که  با حضور ۴۶ ورزشکار در رشته انفرادی و دوبل در سالن ورزشی اسلام آباد شهرستان میاندورود برگزار شد، با شناخت نفرات برتر خاتمه پذیرفت.

بدمینتون بانوان (1)
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم اختتامیه بدمینتون دختران قهرمانی کشور که در شهرستان میاندورود برزگزار شد گفت: در حال حاضر موفقیت عظیم ورزش کشور بر دوش ورزشکاران زن و مرد مازندرانی است.
 حبیب حسین زادگان در این مراسم، مازندران را مهد ورزش کشور دانست و تصریح کرد: شما ورزشکاران در خطه ای از این سرزمین پهناور حضور دارید که این استان خطه پهلوانان و قهرمانان بی شمار در عرصه مختلف ورزشی است.
وی، با بیان اینکه تمام هدف و برنامه دستگاه ورزش میزبانی مطلوب از ورزشکاران استان های مختلف است، افزود: در حال حاضر موفقیت عظیم ورزش کشور با افتخار بر دوش ورزشکاران زن و مرد مازندرانی است.
گفتنی است در این دوره از مسابقات در بخش انفرادی ۳۰ بازیکن شرکت داشتند که پس از انجام ۲۹ بازی در یک جدول تک‌حذفی به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.
در بخش انفرادی، یسرا بیگی از اصفهان موفق به کسب مقام نخست شد، سحابه فرد از تهران مقام دوم را به‌دست آورد و سارا بیگی و حنانه کبیری از تهران در بخش انفرادی هم به‌طور مشترک سوم شدند.
در رشته دوبل ۱۶ بازیکن شرکت داشتند که پس از انجام ۱۵ بازی در یک جدول تک‌حذفی، ثمین عابد‌خجسته و زینت عبدالکریمی از تهران قهرمان شده و پگاه کامرانی و صفورا زمانی از سمنان مقام دوم را به‌دست آوردند.
همچنین ساناز تقوی و آزاده طرازی از خراسان رضوی و سارا مقدسی و مریم ذوالحیات از تهران هم در رشته دوبل مقام‌ سوم مشترک را کسب کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو