مسئولین ورزشی مازندران در نبود مساعدتهای مادی،حمایتهای معنوی را قطع نکنند!

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: در این ایام که مساعدتهای قطر چکانی مالی برای هیاتهای ورزش مازندران خشکیده شده است چشم امید جامعه ورزش به حمایتهای معنوی می باشد تا لااقل مرهمی برای التیام دردهای بسیار هیات های ورزشی و ادارات شهرستان باشد.

علامت سوال

با نزدیک شدن به پایان سال ۹۴ و کسب موفقیتهای فراوانی که ورزش مازندران در عرصه های ملی و بین المللی با تلاش ورزشکاران ، مربیان، هیات های ورزشی و ادارات ورزش شهرستانها ، اعتباری از سوی دستگاه ورزش برای تقویت ورزش مازندران به هیات های ورزشی و ادارات شهرستانها تزریق نشده است.

وعده هایی تزریق بودجه و حمایتهای مالی که از ابتدای سال داده شده هنوز محقق نشده است که این امر با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب قابل پیش بینی بود.

نکته قابل تاملی که بسیاری از هیاتهای ورزشی از آن رنج می برند نگاه سلیقه ای به ورزشکاران می باشد که این امر قابل توجیه نمی باشد. تمامی قهرمانان ورزشی رشته های ورزشی مازندران در جهت ارتقای ورزش استان سهیم می باشند و نباید در اینخصوص گزینشی برخورد کرد.

در ایامی که هیاتهای ورزشی از حمایتهای مادی ناامید شده اند تمام توجه را به حمایتهای معنوی اداره کل ورزش و جوانان معطوف کرده اند انتظار شان از متولیان امر ورزش چه در حوزه قهرمانان و چه در حوزه همگانی برای تقویت روحیه در بدنه هیات های ورزشی حضور پررنگ در مراسمات و مسابقات می باشد.

با توجه به تعداد قهرمانان در مازندران و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی فراوان در طول هفته بایستی متولی دستگاه ورزش با درایت و حساسیت بیشتری به حضور معاونین در برنامه های ورزشی بنگرد که متاسفانه این امر در  ورزش مازندران به درستی صورت نمی گیرد و در برخی از برنامه ها مدیرکل به همراه چندین معاون حضور پیدا می کند در حالی که در مراسمات ورزشی دیگری دریغ از حضور مسئول ورزش!!

بسیاری از هیات های ورزشی با تعاملات مناسب با ارگانهای خصوصی و دولتی در حال پیشبرد اهداف هیات هایشان می باشند که در این شرایط نامناسب اقتصادی حضور بخش خصوصی در ورزش مهم و ضروری می باشد.

 برای دلگرمی و تقدیر از این تلاشگران عرصه ورزشی حمایتهای معنوی در الویت قراردارد که متاسفانه در برخی از مواقع شاهد دلسردی بخش های خصوصی شده ایم که این امر در روند فعالیتهای هیاتهای ورزش خلل ایجاد کرده است.

هیات های ورزشی به عنوان  بازوان دستگاه ورزش همواره با وجود مشکلات فراوان به فعالیت های خود ادامه داده اند و به منظور اعتلای ورزش مازندران افتخار آفرین کرده است.

هیات های ورزشی و ادارات شهرستانها از متولیان دستگاه ورزش به جهت تعالی ورزش مازندران و حمایت از ورزشکاران و جامعه ورزش انتظاراتی دارند که با برآورده شدن انتظارات مادی و معنوی خواهند توانست با صلابت بیشتری به فعالیتهای ورزشی خود رسدگی نمایند.

ورزش مازندران همچنان با قدرت و صلابت نام آوری می کند و مطمئنا با حمایت بزرگان و خاک خوردگان ورزشی خواهد توانست مانند همیشه پیروز و سربلند باشد.

  1. علی

    تا کی ورزش مازندران باید دستخوش نگاه سلیقه ای این مدیرکل باشه ک قفط دنبال کاره تبلیغاتی ….
    یکی نیست بهش بگه بابا این افتخارات و مدال آوری ها حاصل دست رنج سالیان قبل مدیران و مربیان زحمتکش ،نه تو این دو سالی ک تو اومدی ،اقاحبیب کس دیگه ای ام بیاد همینه ….
    با ظاهر سازی نمی تونی خودتو مدیر قوی جلوه بدی …
    مدیری که نمیتونه حق و حقوق پرسنل ادارشو سروقت بده،پرسنل ادارش اینو قبول ندارن، چطور میتونه به ورزش استانی برسه ک به تنهایی در المپیک قبل با مدال های کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی در رنکینگ صاحب رتبه باشه….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *