مسئولین هیات های ورزشی در انتصابات خود دقت کنند!!!/عده ای در ورزش به دنبال جمع آوری احکام ورزشی می باشند

 

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: هیات های ورزشی مازندران نقش موثری در تامین مطالبات ورزشکاران استان ایفا می کنند و مطمئنا با حضور افرادی توانمند در هیات های ورزشی شاهد رشد و توسعه ورزش و رفع نیازهای پیش روی ورزش می باشیم.

علامت سوال

قهرمانان و ورزشکاران مازندران توانسته اند با ممارست ، تلاش و کوشش فراوان سبب ساز نام آوری ورزش مازندران شوند و باید برای رفع مشکلات این بزرگمردان مسئولین ورزشی پرتلاش ظاهر شوند.

هیات های ورزشی استان بعنوان مرجع تصمیم گیری فعالیتهای ورزشی باید در انجام فعالیتهای خود دقت بیشتری کنند و فراموش نکنند که در صورت انجام فعالیتهای اشتباه تاوان آن نصیب جامعه ورزشی تحت پوشش آن هیات خواهد بود.

متاسفانه خبرهای از انتصابات برخی هیات های ورزشی نگران کننده می باشد هیات های که مسئولین آن توان اداره رشته های ورزشی آن را ندارند و با انتخاب افراد ناکارآمد که در ابتدایی ترین فعالیتهای مدیریتی ورزش ناتوان می باشند هیچ کمکی به پیشبرد اهداف ورزشی و کمال آن نخواهند داشت.

افرادی که در امر ورزش مقبولیتی ندارند و بارها این امر به انها اثبات شده است و تنها با حضور در هیات های ورزشی به دنبال جمع آوری احکام بوده و در مسولیتهای گذشته ورزشی فاقد عملکرد می باشند.

متاسفانه روسای برخی از هیات های ورزشی در مازندران به جولان و ورود این افراد غیر ورزشی و ناکارآمد دامن می زنند و زمینه سازی فضای حاشیه در رشته های ورزشی تحت امر خود می باشند.

ورزش مازندران جایگاه بزرگی دارد و این مسئولین هیات های ورزشی جایگاه رفیع ورزش استان را نادیده می گیرند و با این امر ضزبه مهلکی به بدنه ورزش مازندران وارد خواهند کرد.

مشکلات ورزشی در استان مازندران و در برخی از هیات ها افزایش یافته است و به دنبال آن اعتراض  در فضای جامعه ورزشی آن هیات ها به وجود آمده است به طوری که در صورت عدم مدیریت شاهد آن خواهیم بود که عنان کار از دست رئیس هیات خارج خواهد شد.

متاسفانه در معرفی اینچنین افراد مسئولین ورزشی ارشد مازندران همراهی می کنند که خود نقد بزرگی بر این امر می باشد.

امیدواریم روسای هیات های ورزشی مازندران در انتخاب افراد در پست های مختلف دقت لازم را داشته باشند تا شاهد انزوا در این رشته های ورزشی نباشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *