مسئولان گیلانی، تیم داماش را به خاطرزنده ماندن فوتبال رشت نجات دهند

نسیم ورزش:  سرمربی تیم دسته اولی داماش گیلان پس از سقوط تیمش به رقابت های فصل آینده لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور، گفت : مسئولان استان گیلان دست به کار شوند و با سقوط داماش از لیگ دسته یک به انتظار مرگ فوتبال در رشت ننشینند.

 افشین ناظمی پس از تساوی تیمش برابر خونه به خونه مازندران در آمل  افزود : تیم داماش در فصل اخیر رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با انواع مشکلات از جمله بدون تمرین و بدن سازی وارد مسابقات شد و هر چه از مسابقات لیگ می گذشت ، برمشکلات تیم داماش اضافه می شد.
وی ادامه داد : متاسفانه تداوم دار شدن مشکلات تیم داماش تاجایی پیش رفت که تیم به لیگ دسته دوم سقوط کرده است.
سرمربی تیم داماش گیلان گفت : با وجود مشکلات زیادی که تیم ما با آن دست به گریبان بود ، اما در بازی های عملکرد قابل قبولی داشتیم ، اگر چه بازی های خوب نتیجه ای برای ما در پی نداشت.
وی افزود : در بازی برابر خونه به خونه که از بازیکنان خوبی هم برخوردار بود ، تیم ما عملکرد بهتری داشت و با وجود اینکه بازی جنبه تشریفاتی برای هردو تیم داشت ، اما بازیکنان ما بسیار جدی و مسلط بازی کردند.
** مسئولان باشگاه داماش از الان برای بازگشت تیم به لیگ یک تصمیم بگیرند
سرمربی تیم داماش گیلان با بیان اینکه داماش تیمی ریشه دار و قدیمی فوتبال رشت و شناسنامه استان گیلان است ، گفت : انتظار است مسئولان تیم از همین الان و قبل از لیگ دسته دوم برنامه ریزی درست و هدف گذاری خوبی داشته باشند تا تیم داماش دوباره به لیگ یک صعود کند و حتی شرایط لیگ برتری شدن برایش فراهم شود.
وی افزود : داماش در سال های فوتبالی خود تیم های بزرگی را در رشت و بیرون از خانه شکست داد و مردم گیلان اکنون با همان خاطرات هستند و باید برنامه ریزی درستی شود تا فوتبال گیلان بخصوص رشت به شرایط وآینده خوب خودش برگردد.
تیم فوتبال داماش گیلان در هفته سی و هشتم و پایانی رقابت های امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصردوشنبه در بابل برابر میزبان خود تیم خونه به خونه مازندران به تساوی یک بریک دست یافت.
تیم داماش در پایان رقابتها با کسب ۳۷ امتیاز و قرار گرفتن در رده نوزدهم جدول رده بندی بیست تیمی لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *