مسئولان ورزش و فوتبال مازندران رسماً از رامسری ها عذرخواهی کنند

جمعه گذشته مراسم هفتمین روز ارتحال مرحوم محمدرضا خلعتبری پیشکسوت فقید باشگاه پرسپولیس و از افتخارات و سرمایه های فوتبال مازندران و کشور در دهه های ۵۰ و ۶۰ برگزار شد.
مسئولان ورزش و فوتبال مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش به نقل از مازند لیگ ، در این میان شاید بالغ بر دهها پوستر، بنر، پارچه، تراکت تسلیت و… از طرف هیأت های فوتبال منطقه، سازمان ها و نهادها، اشخاص مطرح ورزش کشور و باشگاه های ورزشی پرسپولیس و راه آهن و… در رامسر منتشر و توزیع شد.

اما گویا مسئولان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و همچنین هیأت فوتبال استان هنوز از درگذشت این سرمایه با افتخار فوتبال استان بی خبرند که حتی به خود اجازه ندادند برای شرکت در مراسمات تشییع و ترحیم آن مرحوم راهی رامسر شوند!

بی توجهی مسئولان ورزش استان به این ضایعه ی تلخ حتی به عدم حضورشان در مراسمات مذکور ختم نمی شود چرا که آنها از صدور حتی یک پیام تسلیت و یا چاپ تراکت یا بنر ابراز همدردی هم دریغ کردند!

خلعتبری رفت ولی مردم خونگرم شهرستانهای عباس آباد، رامسر و تنکابن و شاگردانش او را تنها نگذاشتند و تا آخر با محمدرضا و پیکر او همراه بودند. حتی دکتر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود مشغله های کاری فراوان برای مراسم هفتم خود را به رامسر رساند و با خانواده داغدار خلعتبری ابراز همدردی کرد.

علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس هم به محض مخابره خبر درگذشت محمدرضا خلعتبری پیشکسوت فقید این باشگاه مردمی با انتشار پیام تسلیت در صفحه اینستاگرام خود مصیبت وارده را به جامعه ورزش تسلیت گفت اما مسئولان استان انگار نه انگار که خلعتبری که بود و چگونه درگذشت.

مرحوم خلعتبری در طول این سالها دچار مشکلات فراوانی بود اما متأسفانه اداره کل ورزش و جوانان مازندران و هیأت فوتبال استان نه تنها در زمان بیماری دیداری با مرحوم خلعتبری نداشتند بلکه بعد از فوت هم درگذشت این پیشکسوت را به هیچ انگاشتند که جای بسی تأسف دارد.

مردم غربی ترین شهر استان مازندران یعنی رامسر که قلب شان از این بی توجهی جریحه دار شده است، به شدت گله مندند و خواهان عذرخواهی مسئولان ارشد ورزش و فوتبال استان از فوتبال دوستان این دیار هستند.

منتظر می مانیم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *