مسئولان نگاه ویژه‌ای به این استان در تخصیص اعتبارات داشته باشند

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان با جامعه ورزش مازندران،با بیان اینکه استان مازندران در حوزه‌های مختلف تأثیرگذاری زیادی دارد، گفت: ورزش مازندران در کشور حرف اول را می‌زند و امیدواریم مسئولان نگاه ویژه‌ای به این استان در تخصیص اعتبارات داشته باشند.

حبیب حسین زادگان
حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به حوزه جوانان داشته و تاکنون قدم‌های مثبتی در این راستا برداشته، گفت: حوزه جوانان در استان مازندران موفق بوده و فعالیت‌های ارزشمندی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به حوزه جوانان داشته و تاکنون قدم‌های مثبتی در این راستا برداشته، افزود: حوزه جوانان در استان مازندران موفق بوده و فعالیت‌های ارزشمندی صورت گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به نقش ویژه و ممتاز جوانان در عرصه فعالیت‌های استان اشاره کرد و ادامه داد: مازندران استان جوانی است و دانشگاه‌های خوبی در این استان در حال فعالیت هستند.

این مسئول با بیان اینکه فضا برای کار در استان مازندران فراهم است و امیدواریم در این راستا موفق عمل کنیم، تصریح کرد: در انتخابات گذشته نقش جوانان را به‌خوبی لمس کردیم و استان مازندران در این راستا ثابت‌قدم بوده است.

حسین‌زادگان با بیان اینکه سازمان‌های مردم‎نهاد فرصت را برای توسعه استان احیا کردند که جای تقدیر دارد، اضافه کرد: رسیدگی به مسائل کلان جوانان با کمک و مشارکت چندسویه وزارت ورزش، شرایط را بهبود بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *