مسئولان کاروان راهیان نور استان مازندران تجلیل شدند

نسیم ورزش: در راستای اعزام ۴۴ ورزشکار و مربی زن به منطقه عملیاتی غرب کشور طی مراسمی از دست اندکاران کاروان راهیان نور در استان تجلیل و قدردانی شد.


سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان از اعزام ورزشکاران بسیجی مازندرانی به مناطق جنگی جنوب و غرب کشور خبر داد و افزود: کاروان های مختلف ورزش استان در رشته های مختلف دو بخش آقایان و بانوان در غالب راهیان نور به مناطق جنگی جنوب و منطقه عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.


وی با اشاره به اعزام ۴۴ ورزشکار و مربی زن به منطقه عملیاتی غرب کشور خبر داد و تصریح کرد: اکثر ورزشکاران اعزام شده به راهیان نور را ورزشکاران زن و مرد دارنده مدال جهانی، آسیایی و بین المللی تشکیل می دادند.

در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تشکر از برنامه های خوب سازمان بسیج ورزشکاران استان افزود: جهت آشنایی بیشتر جوانان در فداکاری رزمندگان و جانفشانی شهدا باید با همکاری مسئولان به ویژه سپاه کربلا بازدید از مناطق عملیاتی جنوب و غرب تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه ورزش استان در سال جاری برگزاری میزبانی کنگره شهدای ورزشکار کشور در ساری است، اظهار داشت: یکی از افتخارات ورزش مازندران در کسب مدال و موفقیت، انتخاب شهید بهرام اسدپور گلوگاهی به عنوان شهید شاخص ورزش کشور در سال ۹۴ است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *