مسئولان باشگاه خونه به خونه قصد شکایت از داور دیدار با فجر سپاسی را دارند

 

نسیم ورزش: دیدار روز گذشته خونه به خونه و فجرسپاسی در چارچوب هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور با حواشی زیادی همراه بود.

aa (46)

در دقیقه ۹۰ این دیدار که در هوایی بارانی و در یک زمین کاملا لغزنده برگزار شد، علیرضا نظیف کار، مدافع خونه به خونه در محوطه جریمه تیمش و در یک موقعیت نه چندان حساس با مهاجم تیم فجر سپاسی برخورد داشت که داور به اشتباه آن را پنالتی گرفت تا تعجب شاهدان عینی و البته خوشحالی زائدالوصف نیمکت نشینان و ۳ هزار هوادار فجر سپاسی را در پی داشته باشد.

اگر یکبار دیگر به صحنه درگیری دو بازیکن دقت شود به خوبی مشخص است علیرضا نظیف کار قبل از برخورد به مهاجم حریف به توپ ضربه زده است و توپ را از بازیکن فجر دور کرده است و سپس دو بازیکن به دلیل لغزندگی زمین با همدیگر برخورد کرده اند.

از گوشه و کنار شنیده می شود که مسئولان خونه به خونه تصمیم گرفته‌اند تا برای احقاق حق خود شکایتنامه‌ای به کمیته انضباطی ارسال کرده و باز داور این بازی شکایت کنند. چرا که معتقدند که بازیکن فجر به خاطر لغزندگی زمین سر خورده و خطایی روی او انجام نشده است.

البته آنها به هجوم چندباره نیمکت نشینان شیرازی به داخل زمین و بی توجهی عجیب داور به این مسئله نیز معترض هستند.

گفتنی است، از دید مسئولان این باشگاه مصاحبه های گاه و بیگاه کلانتری، سرمربی تیم فجر سپاسی بر علیه داوری ها در طی چند هفته اخیر نیز کار خود را کرده است و داور این دیدار تحت تأثیر این مصاحبه ها نتوانست توانائی خود را در امر داوری بروز دهد.

اگر شکایت مسئولان باشگاه خونه به خونه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به نتیجه نرسید، آنها قصد دارند فیلم این صحنه را برای نهادهای بالاتر از فدراسیون فوتبال هم بفرستند تا ثابت کنند که حقشان پایمال شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو