مرزبان: خوشحالم تمام برنامه های ما برای گلزنی محقق شد

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: بعد از بازی بدی که مقابل فولاد یزد ارائه دادیم امروز یک بازی قابل قبول و تماشاگر پسند را به نمایش گذاشتیم.
مرزبان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزشی  به نقل از سایت رسمی باشگاه خونه به خونه مازندران، علیرضا مرزبان پس از پیروزی پرگل تیمش برابر راه آهن تهران در جمع خبرنگاران گفت: یک سری مسائل بود که باید به مرور زمان حل می شد و خوشبختانه هر روز وضعیت بازیکنانم از نظر بدنی و روحی بهتر می شود. بازیکنان ما در این دیدار فوق العاده ظاهر شدند.

مرزبان در ادامه افزود: خوشحالم که توانستیم موقعیت سازی برای گل داشته باشیم و در این مسابقه بیشتر برنامه های تیمی ما منجر به گل شد.

وی خطرنشان کرد:‌در یکی دو بازه زمانی بازیکنانی به جمع ما افزوده شدند و ان شاالله رفته رفته به هماهنگی لازم دست پیدا می کنیم ولی چیزی که مهم است این است که همبستگی و اتحاد بازیکنانم کمک زیادی کرد تا به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم و همدیگر را در زمین خوب پیدا می کنند.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران در خصوص اخراج حمید کاظمی گفت: اگر ادعا می کنیم که باید به فوتبال اروپا برسیم باید تمام معیارهای مان را با آنجا تطبیق دهیم. در اروپا بازیکن بعد از دریافت ۵ کارت زرد از یک دیدار محروم می شود ولی در ایران می بینیم مثل بازی امروز داور به راحتی بابت دو اعتراض دو کارت زرد می دهد و بازیکن را اخراج می کند.

علیرضا مرزبان در ادامه افزود: باشگاه برای هر بازی به بازیکن پول پرداخت می کند و داور نباید به همین راحتی به خود اجازه دهد بازیکن را اخراج کند.

مرزبان در خصوص آینده محسن فروزان در خونه به خونه گفت: این موضوع برای بنده حل شده است و فروزان دیگر با ما نیست. بنده تصمیمی که می گیرم برنمی گردم. ما دو دروازبان خوب داریم و دروازبان تیم امید ما نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و مشکلی بابت دروازبان نداریم.

وی در ادامه افزود: دنبال یک مهاجم خوب هستیم. امروز دیدید که محمد غلامی با پای مصدوم تعویض شد و حمید کاظمی هم اخراج شد و ما برای بازی آینده در این نقطه از زمین مشکل داریم. امیدواریم با جلال رافخائی به نتیجه برسیم.

سرمربی خونه به خونه خاطر نشان کرد: رافخائی دو روز اینجا بود و صحبت هائی با هم داشتیم. بازیکن باکیفیتی است و آقای گل فوتبال ایران بود. امیدوارم با وی به نتیجه برسیم.

علیرضا مرزبان در خصوص عملکرد فلوریش شاپ در مدت حضورش در تیم گفت: طبیعی است که هر مربی برای هماهنگی با تیم به زمان نیاز دارد. چه برسد به فلوریس که برای اولین بار با فوتبال ایران آشنا شده است و ما سعی می کنیم احساس خوبی به او بدهیم. بنده همان احساسی که به میناوند و رضاپور دارم به وی نیز دارم.

مرزبان ضمن انتقاد بابت عدم استفاده از بازیکنان خارجی در لیگ یک گفت: فوتبال مرز ندارد و همه کشورها در تمام لیگ ها از بازیکن خارجی استفاده می کنند.

سرمربی خونه به خونه در پایان گفت: هواداران خونه به خونه امروز متفاوت تر از سایر دیدارها بودند و نقش زیادی در پیروز امروز ما داشتند. جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم. امشب بابت برد امروز خوشحالی می کنیم و از فردا این دیدار فراموش می شود و به بازی با ایرانجوان بوشهر فکر می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *