مرزبان: بازی با نساجی یک دوئل تاریخی است

علیرضا مرزبان در مورد پیروزی پر گل تیم خونه به خونه در هفته دهم مسابقات لیگ برتر در برابر نفت م. سلیمان به گفت: می خواستیم جمع بایستیم تا به حریف موقعیتی ندهیم. وقتی تیم بتواند در عقب بهتر بایستد در حملات هم می تواند موثرتر باشد. هفته ها بود که روی این موضوع از لحاظ فنی کار می کردیم و خوشحالیم که توانستیم این موضوع را در زمین پیاده کنیم.

 

مرزبان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وی در مورد اینکه دریک برهه تیم خونه به خونه از نتایج خوب خود فاصله گرفته بود، ادامه داد: بعد از اینکه در رشت و در یک بازی ناجوانمردانه که نقش داوری خیلی پررنگ بود، مسابقه را واگذار کردیم در کل می توانم بگویم متحد شدیم و این مسئله را پذیرفتیم که از امکانات خود صد در صد استفاده کنیم و قولی که برای صعود تیم خونه به خونه به لیگ برتر دادیم را عملی کنیم.

مرزبان در مورد دربی هفته آینده در برابر نساجی مازندران، افزود: این یک دوئل است که سالیان سال است که ادامه دارد. هواداران قائمشهر را می شناسم و امیدوارم در این بازی هم هواداران به هم احترام بگذارند و هم بازیکنان بازی جوانمردانه را به نمایش بگذارند و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *