مرد اخلاق و پدر معنوی ورزش مازندران خدا قوت/ به پاس یک عمر تلاش استاد سبحانی میایستیم

 

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان:  محمد سبحانی استاد بزرگ ورزش مازندران به احترام صداقت و بزرگمردیت قلم را در دست می گیریم و به ستایش خوبی ها و مهربانیت می پردازم.

سبحانی

وقتی عبارت “خسته نباشید” را برای تلاش ها و زحمات استاد سبحانی بکار می برم بسیار سخت است .آری سخت می باشد از مردی که سالها طولانی عمر خود را صرف توسعه و تغییر نگرش در ورزش مازندران نموده است تقدیر کنیم.

یادمان باشد که استاد سبحانی تحصیل کرده کشور فرانسه است و برای خدمت به ورزش ، آن کشور توسعه یافته را رها کرده و به استان مازندران بازگشته است اقدامی ستودنی که با پشتوانه یک عمر تلاش صادقانه همراه بوده است.

تاریخ ورزش مازندران با سبحانی ها عجین می باشد . اولین مدیر کل تربیت بدنی مازندران پس از انقلاب اسلامی فردی است که برایش جایگاه ، پست و مقام مهم  نبوده است و تنها توسعه ورزش مازندران مهم است.

پدر معنوی ورزش مازندران وجودش همچنان مفید است و سایه او همچنان بر سر جامعه ورزش مستدام می باشد.

ورزش مازندران به خود می بالد که همچون سبحانی ها در ورزش مازندران می باشند بزرگانی که پس از سالها تلاش مستمر حالا سکان مدیریتی را به شخص دیگری واگذار می کند اما همچنان نگران ورزش مازندران می باشد.

تجلیل از سبحانی ورزش مازندران حرکت پسندیده ای محسوب می شود اگرچه انتخاب مکان کوچک سالن اجتماعات اداره کل خود جای بسی تامل دارد.

باید تمامی مدیران ورزش مازندران از چنین بزرگمردی الگو بگیرند مردی که هیچگاه به دنبال سیاسی بازی نبود و صداقت و خوش خلقی را جایگزین رفتارهای پیچیده و ماجراجویانه نمود.

الگوی به نام استاد سبحانی در ورزش مازندران ایجاد شده است و این که مرد بزرگ ورزش مازندران با کناره گیری از ریاست هیات ژیمناستیک  مازندران از ورزش دور خواهد شد باور غلط و اشتباهی خواهد بود.

استاد سبحانی ورزش مازندران در گوشت و استخوانش نفوذ کرده است و همیشه برای ورزش این دیار دغدغه خواهد داشت.

یادمان نرود پدر معنوی ورزش مازندران قلم به دست در جهت توسعه ورزش مازندران چه زیبا نقادی می کند و چه ماهرانه پیشنهادات موثر ارائه می دهد.

جامعه ورزش مازندران به خود خواهند بالید که بزرگ مردی همچون استاد سبحانی در این دیار حضور خواهد داشت و چه سزاور خواهد بود که همیشه قدردان عزیز ورزش مازندران باشیم. مردم مازندران قطعا قدردان خدمات و تلاش های بی وقفه تلاش گران و زحمتکشان خواهند بود. ورزش مازندران همچنان سربلند خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *