مردی که ورزش همگانی به او مدیون است

اختصاصی نسیم ورزش : هیات ورزش های همگانی مازندران بعنوان متولی همگانی و توسعه ورزش در استان توانسته است با برگزاری برنامه و فعالیت های متعدد در جهت ارتقای سلامتی جامعه مازندران اقدامات قابل قبولی صورت دهد.

 

همگانی
اما تصمیم نداریم در این مقال به اقدامات این هیات و مسئولین آن بپردازیم.
همایش های پیاده روی خانوادگی بعنوان یکی از مهمترین عوامل حضور جامعه به ورزش می تواند موثر واقع شود.
اما این امر بیشتر جنبه نمایشی به خود گرفته است و باید از ایده های بروز تر و نوین تری در جهت ترغیب خانواده ها به ورزش طراحی شود.
متولی ورزش همگانی مازندران دکتر سید رمضان شجاعی است که در محافل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی چهره شناخته شده ای می باشد.
تلاش های شجاعی در دستیابی به توسعه و همگانی کردن ورزش در استان بر جامعه ورزش پوشیده نیست.
شجاعی کوپن های زیادی در پایتخت برای ورزش همگانی خرج کرده است.
ورزش همگانی مازندران مدیون تلاش های نماینده اسبق مجلس در مرکز مازندران می باشد شجاعی در تمامی مقاطع جایگاهی خود هیچگاه به ورزش همگانی بی تفاوت نبود.
زمانی تا مجمع هیات ورزش های همگانی مازندران نمانده است و فرصت مناسبی است تا از سید رمضان شجاعی کیاسری به واسطه سالها فعالیت و سازماندهی در همگانی کردن ورزش تقدیر و تشکر کرد.
جامعه ورزش همگانی مازندران همواره پشتیبان محکمی است برای رییس و متولی هیات خود می باشد.
با نگاه کارشناسی و ورق زدن تاریخ ورزش همگانی مازندران در خواهیم یافت بهترین گزینه ریاست این هیات شخص سید رمضان شجاعی کیاسری می باشد که اشرافیت بسیار خوبی به تهدید و فرصت های رشته های ورزشی آن دارد.
البته مستنداتی از دستهای پشت پرده برای مهندسی مجمع انتخابات هیات ورزش همگانی مازندران به دست گروه رسانه ای پرش رسیده است که مطمئنا با شناختی که از حسین زادگان متولی ورزش و جوانان استان به این موضوع با جدیت ورود خواهد کرد و اجازه رفتارهای ناصواب و ضدیت با ورزش را نخواهد داد.
گروه رسانه ای پرش نگرانی خود را از اقدامات غیر مسئولانه و عدم بی طرفی های برخی افراد که سبب بروز نگرانی جامعه ورزش را بهمراه خواهد داشت اعلام میدارد.
انتظار می رود مسئولین ورزش مازندران با نظارت دقیق و نگاه مسئولانه در برگزاری بدون شائبه مجمع هیات ورزش همگانی استان تلاش نمایند تا موجبات دلسردی مدیران دلسوز و پرتلاش ورزش مازندران را ایجاد نکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو