مردم از مدال اوران رزمی کار قائمشهری استقبال کردند

نسیم ورزش : چهار رزمی کار قائمشهری که درخشش خوبی در مسابقات قهرمانی کاراته امید آسیا در شهر ماکاسار اندونزی داشتند ، روز پنج شنبه در بدو ورود به زادگاهشان مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

 

مسابقات قهرمانی کاراته امید آسیا هفته گذشته در شهر ماکاسار اندونزی برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، در این مراسم که با حضور شماری از مسئولان ، ورزش دوستان و اعضای خانواده این ورزشکاران در سالن تختی قائمشهر برگزار شد ، استقبال کنندگان با آویختن گل به گردن این فخرآفرینان خوشحالی خود را ار موفقیت کسب شده توسط این ورزشکاران ابراز داشتند.
آرش عینزاد کاپیتان تیم ملی امید و در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم در حاشیه این مراسم گفت: بسیار خوشحالم که با کسب مدال طلا توانستم دل مردم سرزمینم را شاد کنم.
وی با بیان اینکه اولین بازیم مقابل حریفی از ژاپن بود ، افزود: از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی در وقت اضافه موفق شدم حریفم را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهم و در مبارزه دوم برابر نماینده ایی از سریلانکا هشت بر صفر برنده شدم.
کاپیتان تیم ملی امید ادامه داد: در راند سوم مقابل حریفی از نماینده میزبان قرار گرفتم و با نتیجه ۶ بر صفر وی را شکست و در فینال برابر نماینده ایی از کشور چین قرار گرفتم و با نتیجه ۶ بر یک وی را مغلوب کردم و سکوی نخست را از آن خود کردم.
رضا عنایتی کاراته کا وزن منفی ۶۷ کیلوگرم دیگر نماینده قائمشهری که مدال طلا را از آن خود کرد سطح مسابقات را بسیار باا دانست و گفت که همه شرکت کنندگان برای کسب بهترین عنوان راهی مسابقات شده بودند.
وی به حریفان خود اشاره کرد و افزود: ابتدا حریفی از هنگ کنگ را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دادم و بعد برابر نماینده ایی از هند قرار گرفتم و اورا بانتیجه ۹ بر صفر شکست دادم .
این کاراته کا قائمشهری ادامه داد: در راند سوم با نماینده ایی از چین قرار گرفتم و با نتیجه ۶ بر صفر وی را شکست دادم و در فینال مقابل نماینده ایی از اردن قرار گرفتم و توانستم وی را با نتیجه ۶ بر سه شکست دهم و مدال طلا را از آن خود کنم.
زهره برزگر کاراته کا وزن منفی ۵۵ کیلوگرم دیگر نماینده حاضر در مسابقات گفت که بسیار خوشحالم که توانستم با افتخار حریفانم را یکی پس از دیگری شکست دهم و مدال طلا را از ان خود کنم.
وی حریف اولش را نماینده ایی از اردن دانست و گفت: با نتیجه ۱ بر صفر وی را شکست و درراند دوم مقابل نماینده ایی از ژاپن قرار گرفتم و با نتیجه ۳ بر ۲ توانستم وی را هم شکست دهم.
این کاراته کا قائمشهر اضافه کرد: در راند سوم مقابل نماینده ایی از تایلند قرار گرفتم و یک بر صفر برنده شدم و در فینال حریفی از چین را ۲ بر صفر شکست دادم.
زهرا برزگر کاراته کا وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم دیگر نماینده حاضر در مسابقات که مدال نقره را برگردن اویخت گفت که مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.
وی به حریفانش در مسابقات اشاره کرد و گفت : در مبارزه اول مقابل حریف قزاقستانی قرار گرفتم و با نتیجه ۶ بر صفر وی را شکست دادم و در راند دوم مقابل نماینده ایی از هند قرارگرفتم که ۵ بر صفر برنده شدم.
این بانوی قائمشهری اضافه کرد : اما در راند آخر مقابل نماینده ایی از ژاپن قرار گرفتم و با نتیجه ایی برابر و در وقت قانونی با رای داوران مدال نقره را از آن خود کردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو