مرحله گروهی رقابت‌های هندبال دانشگاه آزاد ‌در مازندران به پایان رسید

 

نسیم ورزش: رقابت‌های مقدماتی دسته یک هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی با انجام سه بازی در روز سوم به کار خود پایان داد تا دور مقدماتی آن به پایان برسد.

این دوره از مسابقات که هم‌اکنون به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در حال برگزاری است، با حضور هفت تیم از استان‌های البرز، فارس، بوشهر، کردستان، لرستان، کرمانشاه و مازندران در سالن شهدا مجتمع ورزشی واحد قائم‌شهر برگزار شد.
در آخرین روز مرحله مقدماتی امروز تیم‌های البرز و کردستان به مصاف هم رفتند که تیم البرز با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ کردستان را شکست داد و تیم بوشهر با نتیجه ۲۱ بر ۳۴ مغلوب تیم فارس شد، همچنین مازندران هم با نتیجه ۲۹ بر ۳۵ مغلوب تیم کرمانشاه شد.

در ادامه مسابقات و در مرحله زیرگروه برای کسب مقام پنجم تا هفتم از ساعت ۹ صبح فردا تیم البرز با کردستان روبه‌رو می‌شود و در ساعت ۱۸ فردا نیز مازندران با حریف خود دیدار می‌کند.

در مرحله نیمه‌نهایی هم از ساعت ۱۰ صبح فردا تیم فارس به مصاف کرمانشاه می‌رود و لرستان با بوشهر دیدار می‌کنند.

در روز پنج‌شنبه هم تیم‌های برتر مرحله نیمه‌نهایی برای کسب مقام اول و دوم با هم دیدار می‌کنند و تیم‌های بازنده برای کسب مقام سوم و چهارم به مصاف هم می‌روند.

در حاشیه رقابت‌های مقدماتی دسته یک هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی برای سپری شدن اوقات فراغت ورزشکاران مسابقه رشته پرتاب پنالتی بسکتبال با شرکت همه تیم‌ها و انتخاب پنج نفر از هر تیم عصر امروز برگزار می‌شود که به نفرات اول تا سوم هدایایی اهدا می‌شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *