مرحله استانی مسابقات قرآن کریم برگزار شد+تصاویر

نسیم ورزش: مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران و جونان در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امامزاده ابراهیم آمل با رقابت ۲۰۷ شرکت کننده از ۲۰ شهرستان استان مازندران و در ۲۰ رشته قرآنی به پایان رسید.

مسابقات قرآنی

در مراسم افتتاحیه این مراسم حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ، گزارشی از مراحله شهرستانی این رقابتها ارائه داد و از همه دست اندرکاران این مسابقات قدردانی کرد و در اهمیت پرداختن به مسائل فرهنگی و بویژه فعالیتهای قرآنی در حوزه ورزش و جوانان گفت : بسیار خوشحال هستیم که دستگاه ورزش و جوانان نیز بعنوان یک دستگاه فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در راه گسترش و بسط علوم قرآنی در ورزش و جوانان گام برداشته است.

وی افزود : در دومین دوره از این مسابقات معظم فرهنگی حدود ۲۰۷ شرکت کننده از شهرستانهای سراسر استان در آمل با یکدیگر در ۲۰ رشته به رقابت پرداختند که نفرات برتر به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

حیدری استان مازندران را در ورزش یکی از استانهای برتر و مطرح کشور یاد کرد و بیان داشت : خوشبختانه استان ولایتمدار و علوی در زمینه امور فرهنگی و مذهبی و قرآنی نیز در کشور سرآمد است و جوانان و ورزشکاران مازندران نیز در زمینه علوم قرآنی پیشرو و السابقون هستند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، استمرار این برنامه های فرهنگی را در بین جوانان و ورزشکاران موجب ارتقاء سطح معنوی ورزش و مسائل مربوط به جوانان دانست و ابراز امیدواری کرد در سالهای آتی نیز این نوع مسابقات با کیفیت و کمیت بالاتری برگزار گردد.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر شرکت کنندگان و داوران ، حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان استان مازندران ، حجت الاسلام علی خانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل ، حجت الاسلام رمضانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل ، خسرو ابراهیم زاده رئیس هیات هندبال استان و عضو شورای اسلامی شهر آمل ، نائیج پور و نبی الله توسلی عضو شورای اسلامی شهر آمل ، محمود نائیج رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ، محمد لطیفی رئیس روابط عمومی اداره کل ، سید مهرداد یعقوبی رئیس گروه فرهنگی و تربیتی اداره کل ، مسعود مجیدی رئیس گروه ساماندهی امور جوانان اداره کل و جمعی از کارشناسان فرهنگی ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان مازندران حضور داشتند.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *