مرتضی قربانی، مورد تایید وزارت ورزش و جوانان

اختصاصی پرش: مرتضی قربانی،مورد تایید وزارت ورزش و جوانان /تاییدیه نهایی تنها کاندیدای مازندرانی انتخابات ریاست فدراسیون کشتی از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام شد.

 

مرتضی قربانی
مرتضی قربانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری که پنج سال اخیر یک پای ثابت رقابت های لیگ برتر کشتی کشور و جام باشگاه های جهان بوده و درخشش و موفقیت های زیادی در عرصه رقابت های فوق داشته است روز گذشته از سوی وزارت ورزش و جوانان تاییدیه نهایی جهت حضور در انتخابات فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران را دریافت و به عنوان یکی از نامزدهای رسمی این انتخابات معرفی گردیده است.
لازم بذکر است باشگاه ستارگان ساری اولین باشگاه تاریخ ورزش مازندران است که موفق به کسب دو عنوان سومی جهان در رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد گشته است و همچنین ۴ عنوان نائب قهرمانی در لیگ برتر کشور را نیز در کارنامه دارد.
مرتضی قربانی در مصاحبه خود با خبرنگار پرش گفت:ایجاد وحدت و یکدلی و فضای صمیمی در کشتی از نان شب هم واجب تر است و با داشتن روحیه بالا،انجام کار منظم و گروهی،استفاده از نظر جمعی،اعتقاد و اعتماد به افراد متخصص در امورات مختلف و تفویض اختیار لازم و قانونی می توان در کنار یک مدیریت درست و حساب شده خون تازه ای را در رگ های کشتی کشور تزریق کرد.
وی در ادامه افزود:یکی از مهمترین چالش پیش روی فدراسیون کشتی محدودیت منابع مالی در کشتی است که می توان با استفاده از تمامی ظرفیت های کشتی کشور در جهت جذب بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک و ایجاد درآمدهای پایدار در کشتی عمل کرد.برنامه های مدون و استفاده از فرمول های خاص در مدیریت کشتی کشور را هم در دستور کار خواهم داشت.
قربانی در پایان ضمن اشاره به اهمیت هیات های استانی تصریح کرد:توجه به هیات های استانی و پیگیری امورات و رفع دغدغه های آنان از نکات مهمی است که باید به دقت به آن پرداخته شود و می توان با سرکشی و سفر های استانی از مشکلات و دغدغه های این هیات ها باخبر شد تا در ادامه بتوان با مدیریت درست کمک هایی را به این هیات داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو