مرتضی قربانی: با قول مسئولین دلگرم شده و وارد مسابقات لیگ جهانی شدیم

 

اختصاصی نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری گفت: تیم کشتی ستارگان ساری  با نائب قهرمانی در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد کشور سهمیه لیگ جهانی را کسب کرد.

مرتضی قربانی

قربانی تصریح کرد:  در مسابقات جام باشگاههای جهان با کسب ۴پیروزی در مقابل تیم های مغولستان – آذربایجان – بنگلادش و شهرداری همدان و تنها یک باخت در مقابل تیم کفایتی خراسان در جایگاه پنجم جهان قرار گرفتیم.

وی خاطر نشان کرد: کشتی گیران تیم ستارگان ساری جانانه کشتی گرفتند و با توجه به زمان محدود در بستن تیم عملکرد خوبی گرفته شده است.

قربانی تاکید کرد: باید سطح انتظارات از تیم ستارگان ساری با توجه به امکانات و منابع مالی موجود باشد و مقایسه تیم ستارگان ساری با تیم های سرمایه دار لیگ جهانی

وی اظهار کرد: نسبت به عملکرد کادر فنی و کشتی گیران تیم ستارگان ساری رضایت دارم و با بدشانسی نتوانستیم به نیمه نهایی راه یابیم.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری با بیان اینکه حامی مالی تیم ستارگان ساری در مسابقات لیگ جهانی مجتمع دنیای آرزو بود افزود: با حمایت های  آقای مهندس شاهسوارنی مدیر عامل دنیای آرزو توانسیتم تیم را در دقیقه نود جمع کنیم .

قربانی ضمن تقدیر از حمایت های  مهدی عبوری شهردار ساری عنوان داشت: شهرداری ساری در روند موفقیتهای  دوفصل لیگ برتر این تیم موثر بوده و با تلاش و حمایتهای شهردار ساری  توانستیم به لیگ جهانی راه یابیم.

وی از حسین دلیری و حاج حسن صفری که در تمامی مسابقات همراه این تیم بوده و حمایت و پیگیری های ایشان باعث دلگرمی ما می شد قدردانی کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری با بیان اینکه حسین زادگان مدیرکل ورزش و ثمر بخش رئیس هیات کشتی مازندران قولهای مساعدی برای حضور این تیم در لیگ جهانی دادند گفت: با این قول ها دلگرم شده و در این دوره از مسابقات شرکت کردیم.

قربانی با بیان اینکه با عملی شدن قول ها از این تیم حمایت شود گفت: با این حمایت خواهیم توانست حق و حقوق کشتی گیران را پرداخت کنیم .

وی گفت: اولین تجربه تیم ستارگان در لیگ جهانی با حضور تیم های قدرتمند صاحب سبک کشتی جهان سپری شده است و قطعا در سالهای بعد نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *