مربی هلندی تیم خونه به خونه مازندران از یکشنبه در تمرینات گروهی

مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که دستیار هلندی پرتغالی علیرضا مرزبان سرمربی این تیم از روز یکشنبه درتمرینات گروهی تیم شرکت خواهد کرد.

مربی هلندی تیم خونه به خونه مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد نعمتی  افزود : ‘ فلوریس شاپ ‘ با هماهنگی باشگاه خونه به خونه و علیرضا مرزبان برای تقویت کادر فنی به این تیم اضافه شد و در بازی روز جمعه برابر سپیدرود در رشت حضور داشت.
وی، به سوابق کاری مربی جدید کادرفنی خونه به خونه مازندران اشاره کرد وادامه داد: این مربی فوتبال اهل هلند است، اما ملیتی پرتغالی دارد و به عنوان مدافع ، بازی هایش را در نوجوانی در تیم کاتویک آغاز کرد و با تیم آماتور ریجترز بلیک ادامه داد.
فلوریس شاپ برای اولین بار ۲ فصل برای اولهاننس کلوب و سپس سه فصل برای پروتیموننز کلوب توپ زد و در ۱۰۳ بازی حضور داشت.
وی بین سالهای ۱۹۹۱ و ۱۹۹۳ برای تروننس و فارنس و پس از آن در فصل ۱۹۹۵-۱۹۹۶ برای اسپورتینگ براگا بازی و سپس کار خود را در سال ۱۹۹۸ در اولهاننس کلوب به پایان رساند.
این مربی کار خود را در تیم اولهاننس کلوب به عنوان دستیار سرمربی آغاز کرد و سپس به سرمربیگری این تیم ارتقاء یافت .
وی پس از آن فعالیت مربیگری خود را در تیم های شارجه امارات و چینگهای چین پشت سر گذاشت.
این مربی با صلاحدید علیرضا مرزبان از این هفته به صورت رسمی به کادر فنی خونه به خونه اضافه خواهد شد و به عنوان دستیار اول سرمربی خونه به خونه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
تیم پرستاره خونه به خونه مازندران درهفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور عصر جمعه در دیداری بیرون از خانه برابر تیم سپیدرود رشت با نتیجه ۳ بر یک تن به شکست داد تا نخستین شکست این تیم پس از چهار بازی رقم بخورد.
تیم خونه به خونه با کسب این شکست و ۸ امتیاز اندوخته گذشته خود از ۵ مسابقه به رده نهم جدول رده بندی این رقابتها سقوط کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *