مربی هلندی ، سوپرایز خونه به خونه برای سپید رود رشت

مدیراطلاع رسانی باشگاه دسته اولی خونه به خونه مازندران گفت که با صلاحدید علیرضا مرزبان ، سرمربی ، یک مربی هلندی به عنوان دستیار اول به کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد.

خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد نعمتی چهارشنبه شب  افزود : هنوز به طور رسمی نام این مربی فاش نشده ، اما با نظر مرزبان قرار است این مربی در دیدار روز جمعه تیم خونه به خونه با سپیدرود درهفته پنجم لیگ یک به طورمستقیم عازم رشت شود.
وی ادامه داد : اطلاعات بیشتری از مربی مدنظر مرزبان در دست نیست، اما به گفته خود آقای مرزبان، مربی مدنظر او سابقه کار در تیم های مختلف فوتبال جهان را در کارنامه اش دارد.
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران، یادآورشد: پیش از آغاز رقابت های لیگ ، ‘ توماس فن هسن ‘ بازیکن سابق تیم ملی آلمان و کاپیتان سابق باشگاه هامبورگ قرار بود به کادرفنی این تیم اضافه شود که پس از یک هفته حضور در تمرینات تیم و بررسی امکانات ، حاضربه همکاری و عقد قرارداد با باشگاه خونه به خونه نشد.
نعمتی همچنین از پرداخت پاداش بازیکنان و کادر فنی خونه به خونه بابت کسب ۸ امتیاز از ۴ بازی ابتدائی لیگ دسته یک فوتبال کشور خبر داد و گفت که حقوق ماه اول بازیکنان، مربیان و عوامل این تیم نیز واریز شده است تا خونه به خونه ای ها با روحیه ای مضاعف و عالی جهت رویاروئی با سپیدرود و شکست دادن این تیم عازم رشت شوند.
وی اضافه کرد : طبق تصمیم هیات مدیره باشگاه خونه به خونه، پاداش کادر فنی و بازیکنان پس از هر چهار بازی و حقوق ماهانه آنان نیز دهم هر ماه پرداخت می شود.
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در پایان هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب ۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی این رقابتها قرار دارد.
این تیم درچارچوب هفته پنجم این رقابت ها در دیداری بیرون از خانه روز جمعه در رشت میهمان تیم سپیدرود این شهر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *