مربی تیم فوتبال استقلال تهران: برای قهرمانی در جام حذفی برنامه داریم

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای رسیدن به قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران برنامه ریزی کرده ایم تا پس از انجام پنج دیدار به یکی از دو جام معتبر فوتبال ایران دست یابیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «محمد خرمگاه» افزود: از تیم فوتبال ملوان نوین انزلی که نخستین دیدار خود را در جام حذفی برابر آنها برگزار می کنیم، شناختی نداریم. اما جام حذفی برای ما ارزش زیادی دارد و برای حضوری پرقدرت و رسیدن به جام قهرمانی در این بازی ها برنامه خاصی داریم.
وی درباره روند عملکرد آبی پوشان پایتخت از ابتدای شروع شانزدهیمن دوره لیگ برتر فوتبال گفت: هرچند در هفت هفته ابتدایی با بدشانسی در نتیجه گیری خوب عمل نکردیم، اما روند رو به رشدی را طی کردیم.
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: حضور پرتعداد بازیکنان جدید در ترکیب استقلال نیز یکی دیگر از دلایل نتیجه نگرفتن تیم در هفته های نخست بود. اما هم اکنون شرایط ایده آل است.
خرمگاه درباره دیدارهای این تیم مقابل پرسپولیس و ذوب آهن گفت: در دیدار مقابل این دو تیم عملکرد خوبی داشتیم و در نهایت پیش از شروع تعطیلات لیگ برتر فوتبال، به نخستین پیروزی خود در دیدار مقابل ذوب آهن دست یافتیم.
دستیار اول سرمربی استقلال درباره عملکرد خط دفاعی این تیم اظهار داشت: همانگونه که حمله یک تیم از دروازه بان و بازیکنان دفاعی شروع می شود، کار دفاعی نیز از خط حمله آغاز می شود. بر همین اساس اگر همه بازیکنان باهوش و بدون استرس عمل کنند، مشکلات دفاعی استقلال نیز به حداقل می رسد.
وی به جوانگرایی در تیم استقلال اشاره کرد و گفت: در این سال ها یاد گرفتیم، شجاع باشیم. زیرا آدم ترسو، مرده است. بر همین اساس جوانگرایی به سود استقلال است. البته هنوز تیم به شرایط آرمانی نرسیده اما بازیکنان جوان استقلال برای این تیم روزهای خوبی را خواهند ساخت.
تیم فوتبال استقلال تهران در پایان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با چهار تساوی، دو شکست و یک پیروزی و کسب هفت امتیاز در رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.
در این رده بندی تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس بدون شکست و با ۱۵ امتیاز و اختلاف در تفاضل گل، به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو