مربی تیم استقلال: نسبت به بازی اول با کیفیت تربازی کردیم اما شانس با ما یار نبود

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تیم ما نسبت به بازی اول با کیفیت تر بازی کرد اما در دوصحنه بازی غافلگیر شده و دو گل از حریف خود دریافت کرد اما این نتیجه چیزی از ارزش های بازیکنان ما کم نمی کند.

مربی تیم استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد خرمگاه یکشنبه شب در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: تیم ما در ابتدا، بازی را خوب آغاز کرد و موقعیت های خوبی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد اما بازیکنان ما قدر این فرصت ها را ندانستند.
وی افزود: باتوجه به این که حریف از امتیاز میزبانی سود می برد پیش بینی بازی سختی را داشتیم و هرچه از دقایق بازی می گذشت شرایط برای ما دشوارتر می شد.
مربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: با وجود شرایطی که بر بازی حاکم بود تیم ما پس از دریافت گل بازهم به بازی برگشت و موفق شد گل خورده را جبران کند و موقعیت های خوبی نیز برای زدن گل برتری به دست آورد اما تیم حریف قدر فرصت های به دست آمده خود را بهتر از ما دانست.
وی بیان کرد: بازیکنان ما با وجود شرایط سخت آب و هوایی بازهم از نظر بدنی نسبت به حریف کم نیاورده و تا دقایق پایانی برای جبران گل خورده تلاش کردند.
خرمگاه تصریح کرد: تیم ما نسبت به سایر تیم های لیگ برتر تمرین های خود را دیرتر آغاز کرد و رفته رفته آمادگی مطلوب خود را به دست آورده و می توانیم نتایج از دست رفته را جبران کنیم.
وی بیان کرد: بازیکنان ما اگر در بازی برابر استقلال خوزستان قدرموقعیت های به دست آمده را می دانستند می توانستیم نتیجه بازی را تغییر دهیم.
مربی تیم استقلال تهران همچنین در پاسخ به انتقاد خبرنگاران از حضور نیافتن سرمربی تیم در کنفرانس پس از بازی گفت: متاسفانه برخی از تماشاگران از ابتدا تا انتهای بازی با توهین های ناشایست تمرکز سرمربی تیم را برهم زده بودند و این شرایط در فوتبال ما جای تاسف دارد.
وی افزود: شاید هرکسی به جای منصوریان بود درخصوص حضورش در کنفرانس خبری پیش از بازی و پس از بازی همین تصمیم را می گرفت.
خرمگاه ادامه داد: برخی ها در این بازی توهین هایی به سرمربی تیم کردند و از این منظر یکی از صحنه های زشت فوتبال را در این ورزشگاه رقم زدند.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته دوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور یکشنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و تیم استقلال خوزستان موفق شد با نتیجه دو بر یک میهمان خود را شکست دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو