مربی آلمانی و دو بازیکن جدید به تیم خونه به خونه مازندران پیوستند

نسیم ورزش: مدیرباشگاه خونه به خونه مازندران از حضور یک مربی آلمانی به عنوان دستیار اول علیرضا مرزبان در رقابت های فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور خبر داد وگفت تا زمان ثبت رسمی قرارد نام این مربی رسانه ای نخواهد شد.

 

جواد حسن زاده  افزود : همچنین مجید نوروزی ، مهرداد میناوند و میثم رضاپور به عنوان کمک مربی و نادر غبیشاوی به عنوان مربی دروازبان های تیم خونه به خونه انتخاب شدند که در رقابت های این فصل در کادر فنی این تیم حضور خواهند داشت.
وی همچنین به تمدید قرارداد پنج بازیکن تاثیرگذار تیم خونه به خونه درفصل گذشته لیگ دسته یک اشاره کرد و گفت : تاکنون محمد غلامی، روح الله باقری، حسین نائیجی، محمد علیزاده و هادی خیری قرارشان را با باشگاه تمدید کردند و در این تیم ماندنی شدند.
مدیرباشگاه خونه به خونه مازندران اضافه کرد : باشگاه پس از به خدمت گرفتن علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی جدید ، درصدد جذب بازیکنان با کیفیت لیگ دسته یک و برتر کشور است و در نخستین گام نیز بازیکنانی که در فصل گذشته درتیم بودند و عملکرد بهتری داشتند ، با نظر او قرارداد آنها تمدید شد.
حسن زاده همچنین از جذب دو بازیکن جدید در تیم خونه به خونه خبر داد و گفت : رامتین سلیمان زاده دفاع وسط فصل گذشته پیکان تهران و مجتبی محبوب مجاز پشت فوروارد تیم مس رفسنجان بازیکنانی هستند که با باشگاه خونه به خونه مازندران به توافق دست یافتند.
وی افزود : تلاش باشگاه برای جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی این تیم همچنان ادامه دارد و طی روزهای آینده نیز اخبار خوشی در این زمینه به اطلاع هواداران تیم قرار خواهد رسید.
حسن زاده گفت : فارغ از گمانه زنی های رسانه های دیداری و نوشتاری و مجازی، اخباری که در خصوص جذب بازیکنان به خدمت گرفته شده و تمرینات این تیم روی خروجی سایت رسمی باشگاه قرار می گیرد رسمی است و هواداران هم تنها به این دسته از خبرها توجه کنند.
** تمرینات تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از اول تیر
مدیرباشگاه خونه به خونه مازندران درخصوص آغاز تمرینات این تیم نیز گفت : تمرینات تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از اول تیرماه مصادف با ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) در زمین ورزشی امیرکلا آغاز و تا پایان رقابت های فصل پیش روی لیگ دسته اول فوتبال کشور در همین زمین برگزار خواهد شد.
فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور از ۱۸ مرداد آغاز خواهد شد.
تیم فوتبال خونه به خونه یکی از دو نماینده فوتبال مازندران به همراه تیم نساجی در این رقابت ها با کسب ۵۸ امتیاز وقرار گرفتن در رده ششم لیگ دسته یک ، ازصعود به لیگ برتر بازماند.
این تیم با حمایت مالک متمول باشگاه درتلاش است تا با جذب بازیکنان ستاره بخت برگشته لیگ برتر در دومین فصل حضور خود در لیگ دسته یک نیز مدعی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *