مربیان اروپایی اسکیت در راه ایران

مربیان بین المللی اسکیت از کشورهای آلمان، فنلاند و فرانسه برای تمرین و آموزش به تیم ملی اسکیت به ایران می آیند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پس از تعامل مناسب فدراسیون و مسئولان با مربیان اسکیت هاکی جهان، دهم شهریور ماه سال جاری «کریستین مولر» آلمانی در سفری ۱۰ روزه به تهران می آید تا تیم ملی اسکیت هاکی مردان ایران را بار دیگر تمرین دهد و آنالیزی از عملکرد ملی پوشان داشته باشد.
«مارینا فاگووگا جالینر» فرانسوی دیگر مربی اسکیت است که در همین ایام برای تمرین و هدایت تیم ملی اسکیت هاکی بانوان وارد تهران می شود. این مربی فرانسوی در شهرهای تهران و تبریز بانوان اسکیت هاکی کشورمان را از نظر تکنیک و تاکتیک مورد ارزیابی قرار می دهد.
همچنین «چوکا کوزی وری» فنلاندی نیز به صورت اختصاصی برای تمرین دروازه بان های اسکیت هاکی به ایران سفر می کند. این مربی با هدف ارتقای مهارت های دروازه بان های تیم ملی و البته علاقه مندان به این رشته به کشورمان خواهد آمد تا سطح فنی و دانش مهارتی این افراد را ارتقا بخشد.
فدراسیون اسکیت برای اعزام تیم ملی اسکیت هاکی قدرتمند به رقابت های آسیایی اسکیت چین و بازی های زمستانی ژاپن همه تلاش خود را به کار می برد تا با امکانات موجود و بهره وری از فرصت هایی که در اختیار دارد، بهترین تیم به این رقابت ها اعزام شود.
رقابت های آسیایی اسکیت آبان ماه در شهر «لی شو» چین برگزار می شود و بازی های ورزش های زمستانی نیز اسفندماه در شهر «ساپورا» ژاپن انجام خواهد شد.
تیم ملی اسکیت هاکی کشورمان اکنون در اردوی شش روزه تا شنبه هفته آینده در کشور قزاقستان حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *