مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول کشور برگزار شد: جدال خونه خونه با نساجی در هفته چهارم

نسیم ورزش: مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های ایران فصل ۹۵-۹۴ در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

در این مراسم مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، امیر عابدینی عضو هیات رئیسه سازمان لیگ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات، ،حجت اله بهمنی، مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی ، فریبرز محمودزاده مسئول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشورومسئولان کمیته مسابقات و نمایندگان باشگاه های حاضر در این مسابقات حضور داشتند.

بعد از مراسم قرعه کشی ، ردیف اعداد قرعه کشی لیگ دسته اول به شرح زیر اعلام شد:
۱-گیتی پسند اصفهان ۲-ماشین شهرداری تبریز ۳-خونه به خونه بابل ۴-نفت مسجد سلیمان ۵-فولاد یزد  ۶-داماش گیلان  ۷-گل گهر سیرجان  ۸-پاس همدان  ۹-پارسه تهران   ۱۰-صنعت نفت آبادان  ۱۱-ایرانجوان بوشهر  ۱۲-خیبر خرم آباد  ۱۳-شهرداری اردبیل  ۱۴-مس رفسنجان  ۱۵-پیکان تهران  ۱۶-نساجی مازندران  ۱۷-آلومینیوم اراک  ۱۸-فجر سپاسی شیراز  ۱۹-آلومینیوم هرمزگان ۲۰-مس کرمان
 

و اما کمیته مسابقات برنامه هفته اول بازی های لیگ یک در فصل جدید را اینگونه اعلام کرده است:

مس کرمان               –     گیتی پسند

آلومینیوم هرمزگان     –     ماشین سازی شهرداری تبریز

آلومینیوم اراک          –    نفت مسجد سلیمان

پیکان تهران             –     داماش گیلان

خیبر خرم آباد          –      پارسه تهران

صنعت نفت آبادان     –      ایرانجوان بوشهر

پاس همدان            –      شهرداری اردبیل

گل گهر سیرجان      –       مس رفسنجان

فولاد یزد                –        نساجی مازندران

خونه به خونه بابل-    فجر سپاسی شیراز

 

گفتنی است، مسئولان باشگاه خونه به خونه بابل برنامه شش هفته ابتدایی خود را به سایت اداره ورزش بابل اعلام کرده اند که هفته های چهارم و پنجم و ششم می تواند برای فوتبال دوستان مازندرانی جذاب باشد.

 

خونه به خونه ها در هفته اول باید در بابل به مصاف فجر شهید سپاسی بروند. آنها در هفته دوم در بوشهر مقابل ایرانجوان صف آرائی خواهند کرد و در هفته سوم میزبان نفت مسجد سلیمان خواهند بود.

 

و اما جذاب ترین دیدار این تیم در هفته چهارم در قائمشهر مقابل نساجی مازندران رقم خواهد خورد تا پس از چند سال دوباره شاهد داربی فوتبال مازندران در لیگ دسته اول باشیم. هر چند هفته های پنجم و ششم این تیم نیز می تواند دیدنی و مهیج از آب درآید. خونه به خونه ای ها در هفته پنجم باید در بابل به مصاف شاگردان فرشاد پیوس (پارسه تهران) بروند و بدون شک این تقابل می تواند یادآور خاطرات تلخ و شیرینی از سوی دو طرف باشد.

 

تیم خونه به خونه بابل در هفته ششم نیز در تبریز به مصاف ماشین سازی می رود تا جدال نادر دست نشان با تیم هم ولایتی نیز نگاه بسیاری از فوتبال دوستان مازندرانی را به خود خیره کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *