مراسم روز ملی پاراالمپیک و تجلیل از مدال آوران پاراآسیایی برگزار شد

نسیم ورزش : مراسم روز ملی پاراالمپیک و تجلیل از مدال آوران پاراآسیایی برگزار شد / حبیب حسین زادگان در حاشیه مراسم هفته پاراالمپیک گفت: حضور تعداد زیادی از ورزشکاران جانباز و معلول مازندرانی در تیم های ملی و مدال آوری برای کشور, قابل تقدیر و توجه بیش از پیش است.

 
مراسم روز ملی پاراالمپیک
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ همزمان با هفته ملی پارالمپیک, مراسمی به مناسبت این روز به همراه تجلیل از مدال آوران مسابقات پاراآسیایی در ساری برگزار شد.
در این مراسم که صبح روز دوشنبه در سالن هنرستان خیری مقدم مرکز استان برگزار شد, مجید حسین زادگان جانشین استاندار و معاون سیاسی استانداری مازندران, حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزرش و جوانان مازندران , دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران , قاسمی مدیرکل اجتماعی استانداری و دیگر مسئولان استانی نیز حضور داشتند.
حبیب حسین زادگان در حاشیه این مراسم  گفت: حضور بیش از ۵ هزار ورزشکار جانباز و معلول سازمان یافته در استان که تعداد زیادی از آنها عضو تیم های ملی هستند, وظایف مسئولان را برای توجه مناسب به ورزش جانبازان و معلولین بیشتر می کند.
وی با تاکید بر هماهنگی میان ادارات ورزش و جوانان, بهزیستی, آموزش و پرورش و دستگاههای ذیربط برای ارائه خدمات مناسب تر به جامعه هدف جانبازان و معلولان ورزشکار گفت: حمایت از ورزشکاران پاراآسیایی به‌ویژه مدال آوران میادین بین المللی از دغدغه‌های همیشگی ماست و در این راستا جلسات و برنامه ریزی ها را از ماهها قبل از اعزام آغاز کرده ایم. اما اعتقاد راسخ داریم لیاقت و شان ورزشکاران استان مازندران بیش از اینهاست.
خاطرنشان می شود, در پایان این مراسم از مدال آوران مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با اهدا هدایایی تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو