مراسم تجلیل و تکریم باشگاه استقلال ساری+تصویر

نسیم ورزش/مراسم تجلیل از فوتسال بانوان استقلال ساری که از سوپر لیگ استان به لیگ کشوری صعود کرد و همچنین تیم کبدی آقایان استقلال ساری که به مرحله پایانی سوپر لیگ کشور صعود کرد در فضای معنوی و با شکوه تمام برگزار شد.

این مراسم که از سوی باشگاه استقلال ساری برگزار شد با حضور شهردار ورزش دوست ساری آقای عبوری و و آقای بهروان رییس هیات فوتبال و نائب رئیس هیات فوتبال آقای خلردی و خانم بوداغی و رییس هیات کبدی استان آقای دلیری و آقای سبحانی رییس هیات ژیمناستیک و آقای دلیری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و جمعی از پیشکسوتان ورزشی در هتل اسرم ساری برگزار شد.

این مراسم دو مهمان ویژه هم داشت که به دعوت آقای محمدی کیادهی در مراسم حاضر شده اند و برای جوانان ورزشکار به ایراد سخنرانی پرداخته اند.آقای سید حسین جعفری بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف (یوزارسیف) و سردار حبیب نژاد یکی از فرماندهان دفاع مقدس دو تن از مهمانان بوده اند.

آقای بهروان و آقای سبحانی هر کدام بصورت جداگانه به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن پرداختن به مشکلات ورزشی استان و شهر ساری از اقای محمدی کیادهی تجلیل  کرده اند.

محمدی کیادهی طی سخنانی ضمن تبریک به بازیکنان و کادر مربیگری و مسئولین تیم فوتسال بانوان که به لیگ کشوری صعود کرده اند و همچنین به تیم کبدی آقایان استقلال که به مرحله پایانی صعود کرده اند هم تبریک و تشکر کرده اند.

مالک باشگاه استقلال ساری گفت باشگاه استقلال یک باشگاه قدیمی است که چند سالی است در چند رشته ورزشی فعالیت می کند.

قبلا این باشگاه در فوتبال فعالیت می کرد و تیم فوتبال استقلال ساری یکی از تیم های مطرح استان بوده است و از دسته اول فوتبال مازندران به لیگ سه کشور و نهایتا به لیگ دو کشور صعود کرده است و همزمان تیم امید های باشگاه در سوپر لیگ کشور حضور داشت و با تیم های مطرح و پولدار آن زمان مثل پرسپولیس و استقلال و ذوب آهن نبرد پایاپای داشت و در تیم های پایه از مدرسه فوتبال گرفته تا تیم های نونهالان و نوجوانان هم تیمداری کرده است و امروز بسیاری از بازیکنان استقلال ساری در لیگ برتر و لیگ های کشور بازی می کنند و اینها همه از افتخارات ورزشی استقلال ساری می باشد.

در همان زمان که در فوتبال فعالیت داشتیم درر شته های دیگر هم گریزی می زدیم.مثلا در برگزاری اولین دوره کشتی ساحلی ما میزبان بودیم و تیم هم دادیم و تیم باشگاه استقلال مقام اول آنرا کسب کرده است.

عضو چهار دوره شورای اسلامی شهر ساری گفت هم اکنون باشگاه استقلال ساری در چندین رشته فعالیت دارد که چندین تیم نظیر تیم کبدی آقایان  و والیبال نشسته بانوان در سوپر لیگ و فوتبال ساحلی و هاکی در سوپر لیگ کشور و تیم بسکتبال بانوان و فوتسال در لیگ یک و سه کشور دارند و تیم های امید ها و فوتبال بزرگسالان آقایان در سوپر لیگ استان حضور دارند وتیم رزمی وشوو نیز در لیگ دسته اول استان حضور دارند.

محمدی کیادهی همچنین اظهار داشت باشگاه غیر از تیمداری در مناسبت های مختلف کار فرهنگی نیز انجام می دهد و مراسم امشب نیز یکی از آن برنامه های فرهنگی می باشد.

عضو ورزش شورای اسلامی شهر در پایان سخنان خود از شهرداری ساری و مسئولین که این باشگاه را مورد حمایت و تفقد  خود قرار داده اند تقدیر و تشکر کرده است.

در ادمه این مراسم از آقای مهدی عبوری شهردار ساری با لوح تقدیر باشگاه استقلال ساری و هدایا تقدیر و تشکر شده است.و همچنین بازیکنان و مربیان و دست اندرکاران تیم های فوتسال بانوان و کبدی آقایان هدایای نقدی و لوح تقدیر خود را دریافت کرده اند. 

46

ertyi

et

 

 

 

Qrt4457

rt6yu

rtuioper

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *