مراسم استقبال از ملی پوش بهشهری تیم ملی کشتی آزاد روز پنجشنبه برگزار می شود

نسیم ورزش: رییس هیات کشتی بهشهر گفت : مراسم استقبال از ملی پوش بهشهری تیم ملی کشتی آزاد با حضور مسوولان و علاقمندان به ورزش این شهرستان برگزار می شود .مراسم استقبال از ملی پوش بهشهری تیم ملی کشتی آزاد روز پنجشنبه برگزار می شود

شهرام جعفری  اظهار کرد : در این مراسم که ساعت ۱۲ روز پنجشنبه برگزار می شود ، ورزش دوستان بهشهری از بهنام احسان پور کشتی گیر وزن ۶۱ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد از چهار راه فراش محله تا پارک ملت این شهر استقبال می کنند .

  وی بیان کرد : انتظار می رود کشتی دوستان بهشهری به دلیل اهمیت فراوان عنوان کسب شده توسط کشتی گیران تیم ملی ، حضوری پرشور در این مراسم داشته باشند .

 

رییس هیات کشتی بهشهر افزود : احسان پور تنها کشتی گیر کشورمان بود که در هر ۴ مسابقه تیم ملی در لس آنجلس به روی تشک رفت و پیروز شد.

 تیم ملی کشتی ایران با درخشش مازندرانی ها به چهارمین عنوان قهرمانی پیاپی خود در رقابت های جام جهانی رسید .

 در این مسابقات که به میزبانی آمریکا برگزار شد ، تیم ملی کشتی ایران که از وجود ۹ مازندرانی در ترکیب خود سود می برد ، به رغم برخی ناداوری ها که به خصوص در دیدار نهایی مقابل میزبان نمود بیشتری داشت ، به مقام قهرمانی رسید .

 حضور کشتی گیران جوان مازندرانی و درخشش آن ها در مقابل حریفان نامدار و با تجربه کشورهای رقیب، نکته بسیار امیداور کننده این مسابقات بود .

 آن چه که در گذشته همه دوستداران کشتی در مازندران را نگران کرده بود، نبود نسلی پرامید و مدعی در اوزان گوناگون کشتی آزاد بود که با برگزاری این رقابت ها و درخشش کشتی گبران مازندرانی ، خط بطلانی بر این دیدگاه ها کشیده شد .

 کشتی مازندران ، رودخانه همیشه جوشان از استعداد است که با تلاش مداوم و همیشگی مربیان دلسوز خود ، در حال درو کردن مدال ها و عناوین معتبر مسابقات جهانی و بین المللی و المپیک است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *