مراسم اختتامیه جشنواره ورزش خانوادگی مازندران در تهران برگزار شد/ تصاویر

 

نسیم ورزش: جشنواره ورزش خانوادگی مازندران در تهران با استقبال خوب مسئولین و مردم برگزار شد.

19_200 

این جشنواره به مناسبت هفته دولت در دولت تدبیر و امید با حضور ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و فدراسیون های ورزشی در تهران برگزار شد، عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی، ارسوط قادری فرماندار میاندورود، مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان را در این جشنواره بزرگ ورزشی همراهی می کردند.
آخرین شب این جشنواره که متخص به استان ها مازندران، خوزستان، زنجان و همدان بود، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن خوش آمدگویی به کلیه مهمانان و مدعوین، برگزاری چنین جشنواره ها رامطلوب و خوب عنوان کرد.
حبیب حسین زادگان با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره موجب توسعه و معرفی آداب و رسوم  مختلف کشور می شود، افزود: ورزش مازندران فراتر از استانی است و در سایه قهرمانانش سرآمد و قطب ورزش کشور است.
وی با اشاره به اینکه محمود گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان در سفر هفته دولت به مازندران تصریح کرد: مازندران برپایه قهرمانانش زرخیزترین و طلایی ورزش استان کشور محسوب می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: ورزش قهرمانی و همگانی دو مقوله مهم ورزش استان است که در کنار کسب افتخار و مدال آوری باید ورزش همگانی در بین خانواده ها نیز با استقبال روبرو شود.
غرفه مازندران که یکی از زیباترین غرفه این جشنواره از هر نظر بود از سوی ستاد به عنوان غرفه برترمعرفی شد و این برتری موجب شد تا علاقه مندان از سراسر کشور برای بازدید و اجرای نمایش بازی های بومی و محلی استقبال بسیار گرمی از غرفه مازندران داشته باشند تا غرفه مازندران با اجرای برنامه های زیبایش شلوغ تر از غرفه های دیگر باشد.
مدیران و معاونین کل ورزش و جوانان استان ها و دیگر مسئولان استانی و فدراسیون ها نیز از غرفه مازندران بازدید به عمل آوردند و اجرای برنامه زیبا و شاداب توسط ورزشکاران این استان تقدیر و تشکر کردند.
یاد آور می شود، نمایش برنامه ها و بازی های بومی و محلی مازندران با تلاش مدیریت ورزش و جوانان و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی میاندورود اجرا شد که در این راستای همکاری بسیار خوبی با اعضا ستاد داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *