مراد محمدی: امسال دستمان خالی نیست، اما هنوز در سنگین وزن مشکل داریم

نسیم ورزش: سرمربی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد مازندرانی گفت: امسال بر خلاف سال قبل دستمان خالی نیست، اما همچنان در سنگین وزن دچار مشکل هستیم و کارمان سخت است.مراد محمدی

سیدمراد محمدی درباره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور نوجوانان گفت: سطح مسابقات بالا بود و عملکرد خوب کشتی‌گیران همدان، کرمانشاه،‌ لرستان و خراسان نشان می‌دهد کشتی آزاد از حالت تک قطبی خارج شده است. در مجموع عملکرد نوجوانان در این مسابقات رضایت بخش بود.

وی درباره اینکه آیا در وزن‌هایی که دچار مشکل هستیم نفراتی از این مسابقات شناسایی شدند گفت: بیشتر این کشتی‌گیران در یک سال اخیر در اردوهای تیم ملی حضور داشتند اما در یکی دو وزن نیاز داریم بیشتر کار کنیم. امسال بر خلاف سال قبل دستمان خالی نیست، اما همچنان در سنگین وزن دچار مشکل هستم و کارمان سخت است. ما باید بیشتر در سنگین‌وزن تمرکز کنیم چرا که با توجه به شرایط نزدیک تیم‌ها در آسیا عملکرد سنگین‌وزن‌ها تعیین کننده است.

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان درباره برنامه‌های این تیم گفت: نفرات برتر قهرمانی کشور به جام مشفق عیسی‌یف آذربایجان اعزام می‌شوند. همچنین بعد از مسابقات اوپن حضور در تورنمنت‌های ترکیه و آذربایجان را پیشنهاد داده‌ایم که یکی از آنها برای ما کافی است. پیش از مسابقات قهرمانی آسیا نیز نفرات برتر انتخابی تیم ملی را در تورنمنت جمهوریت ترکیه محک خواهیم زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو