مذاکره سه بازیکن دیگر نساجی با سایپا / نماینده مازندران در بحران

نسیم ورزش : مذاکره سه بازیکن دیگر نساجی با سایپا/ درشرایطی که حامد لک دروازه‌بان تیم نساجی از این تیم جدا و راهی سایپا شده است، سه بازیکن دیگر نساجی هم در آستانه جدایی هستند.

مذاکره سه بازیکن دیگر نساجی با سایپا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم فوتبال نساجی حال و روز خوبی ندارد. بعد از جدایی جواد نکونام از این تیم، شرایط برای انتخاب سرمربی جدید و ادامه کار سخت تر شده است.

هرچند فیروز کریمی با مدیران نساجی به توافق رسیده ولی فشار هواداران تا الان مانع معرفی رسمی این مربی شده است. از سوی دیگر شرایط قراردادی چند بازیکن نساجی به صورتی است که بدون دریافت رضایتنامه می توانند به صورت یکطرفه قراردادشان را با نساجی فسخ کنند.

حامد لک دروازه بان نساجی یکی از این بازیکنان بود که بعد از فسخ قراردادش با این تیم، با قراردادی سه سال و نیمه راهی سایپا شد.

پیگیری های خبرنگار مهر نشان می دهد سجاد آشوری، ابوالفضل علایی و امید سینک سه بازیکن دیگر نساجی روز گذشته با مسئولان تیم سایپا مذاکراتی داشته اند و به زودی راهی این تیم خواهند شد. این بازیکنان قرار است شکایتی را هم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مطرح کنند.

حامد شیری و فرشاد فرجی هم دو بازیکنی هستند که همانند چهار بازیکن یاد شده دنبال جدایی از نساجی هستند. این دو بازیکن هم مذاکراتی با سایر تیم ها انجام داده اند و احتمالا در نیم فصل دوم با لباس تیم دیگری بازی خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو