مدیر کل: فضاهای لازم و تخصصی فراهم نیست / حسین زادگان به دنبال رفع عقب ماندگی ورزش مازندران!

 

نسیم ورزش: مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت که زیر ساخت های موجود در استان متناسب و به اندازه استعدادهای ورزشی نیست.

سالن

حبیب حسین زادگان افزود : به رغم برخورداری مازندران از استعداد و ظرفیت های ورزشی خوب که آن را به عنوان قطب ورزش کشور مطرح کرده است ، ولی فضاهای لازم و تخصصی فراهم نیست.
وی سرانه وررشی در مازندران را کم ارزیابی کرد و ادامه داد : امیدواریم با کمک و حمایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران عقب ماندگی و کمبود فضاهای ورزشی جبران و دغدغه اصلی ورزشکاران رفع شود .
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از امضای تفاهم نامه با دیگر دستگاههای اجرایی استان خبر داد و گفت که براساس این تفاهم نامه بستر استفاده از فضای ورزشی دیگر ادارات فراهم شده است .
وی اجرایی شدن قانون پرداخت یک درصد بودجه دستگاههای اجرایی برای توسعه ورزش را گامی موثر برای جبران کمبودهای فضای ورزشی دانست و افزود : بسیاری از مشکلات تامین زیر ساخت و فضای ورزشی استان رفع خواهد شد .
حسین زادگان عقب ماندگی های ورزش بانوان را دغدغه ورزش مازندران برشمرد و گفت که با اعمال راهکارهایی به دنبال رفع این مشکل است .
وی افزود : برنامه تخصیص ۳۵ درصد اعتبار هیات های ورزشی به بخش بانوان در دستور کار قرار گرفته است .
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت که فعال سازی هیات های ورزشی راکد مورد نظر است تا از طریق این هیات ها مشکلات و مسائل پیش روی فعالیت ورزشکاران شناسایی شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *