مدیر عامل تیم کشتی ستارگان ساری: اگر مسئولین حمایت نکنند از لیگ جهانی انصراف می دهیم/جلسه مدیر کل با رئیس هیات کشتی

نسیم ورزش: پس از اعلام انصراف مدیرعامل تیم کشتی ستارگان ساری از حضور در جام باشگاه‌های جهان به دلیل عدم حمایت مسئولان و هیئت کشتی استان، مسئولان تصمیم گرفتند تا برای شرکت این تیم در این مسابقات دست به‌کار شوند.مرتضی قربانی

مدیرعامل تیم کشتی آزاد ستارگان ساری در مورد تصمیم خود مبنی بر کناره‌گیری از مسابقات جام باشگاه‌های جهان گفت: تیم ستارگان ساری پس از شرکت در لیگ کشور با کمترین بودجه و به‌کار گیری از کشتی‌گیران جوان مازندرانی و کسب سهمیه حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان، در حال حاضر هیچ حامی‌ برای حضور در این مسابقات ندارد.

مرتضی قربانی تصریح کرد: اگر قرار باشد با این وضعیت در لیگ جهانی شرکت کنیم و از تیم‌های درجه سه و چهار دنیا شکست بخوریم، بهتر است اصلا در مسابقات حاضر نشویم و آبروی کشتی استان را به خطر نیندازیم.

 مسئولان کشتی استان مازندران تصمیم گرفتند تا برای حمایت از این تیم برای حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان، جلسه‌ای را با مدیرعامل این تیم در روز شنبه هفته آینده برگزار کرده و شرایط حضور نماینده استان مازندران را در این مسابقات فراهم کنند.

مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان با حضور تیم‌هایی از کشورهای صاحب نام کشتی در پنجم و ۶ آذرماه در تهران برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو