مدیر تیم های ملی فوتبال : زمان ورود کی روش به کشور مشخص نیست

 

 مدیر تیم های ملی فوتبال در آیین انتخاب برترین های پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: البسه تیم ملی اشکال داشت و فهرست اشکالات برای اصلاح به شرکت سازنده ارائه شده است.

 

مدیر تیم های ملی فوتبال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمدرضا ساکت با تقدیر ازمسئولان سازمان لیگ به دلیل برگزاری آیین برترین های لیگ برتر، آن را یک سنت خوب خواند و افزود: امیدوارم این سنت درسال های بعد هم تکرار شود چرا که کار بسیار ارزشمندی است.
وی درباره اشکالات البسه تیم ملی نیز تاکید کرد: متاسفانه نمونه هایی که به فدارسیون ارائه شده بود اشکال داشت؛ کارشناسان فهرست اشکالات را به مسئولان سازنده ارائه دادند که امیدواریم طبق قوانین و خواست فیفا نسبت به رفع آنها اقدام کنند.
مدیر تیم های ملی فوتبال درباره زمان اتمام مرخصی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: زمان ورود وی را هنوز هماهنگ نکرده ایم و درحال حاضر مشخص نیست او چه زمانی به ایران باز خواهد گشت.
ساکت درباره تازه ترین اظهارات وزیر ورزش وجوانان مبنی بر این که تیم ها حق تمرین در آزادی را ندارند و این مکان تنها به تیم ملی اختصاص دارد، اظهارداشت: نمی توانم موضع گیری درستی داشته باشم چرا که سخنان وزیر را نشنیده ام اما باید بگویم حمایت های لازم را از تیم ملی داشته اند و اقداماتی که برای ترمیم ورزشگاه آزادی صورت گرفته تنها قسمتی از این حمایت ها است.
به گفته وی، اصلاح طبقه دوم و نصب صندلی در آن و همچنین اصلاح رختکن ها اقداماتی است که در حمایت از تیم ملی انجام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *